Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare loganisti, sa aveti drumuri bune!!!
    sigpic

    Comment


    • @CristiLCD- Multumesc! S-a schimbat schimbarea, vin duminica! Oricum iti dau un telefon daca putem sa ne intalnim!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Originally posted by mcm022006 View Post
        @ brailenu da... te-am vazut in retrovizoare.. scuze ca nu te-am salutat si eu dar eram "dus cu pluta"
        numai atunci erai sau esti mereu?

        @Gusi poate ajungi la intalnire daca vii dumica ;)

        Comment


        • @ valeriuciprian.. nu te-am vazut pe tine.. eu mergeam cu 90 (pe ceas) tu ?

          @ masinar ce rau esti ma! 90 % din timp sunt dus cu pluta

          da gusi ... ia vezi ce faci si poate ajungi la intalnire. se tine la ora 10 in parcare la primarie

          si lista pt duminica asta nu avem?

          1. mcm022006
          2.
          3.
          4.

          Comment


          • eu nu promit ca plec pana la bucuresti dar nu stiu ora
            asa ca daca nu plec pana la 10 vin

            Comment


            • hai marius stiu ca poti

              Comment


              • frumoasa colectia de poze de-a-lungul intalnirilor. esti in CO?
                sigpic

                Comment


                • Frumos insa eu nu sunt in niciuna))

                  Comment


                  • A fost greu pentru mine sa fac aceasta selectie. Am incercat sa aleg cele mai reprezentative imagini. Nu stiu cit de bine am reusit.
                    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                    Comment


                    • Stai linistit io am glumit am zis si io asa!

                      Comment


                      • faza tare ieri.
                        ma duc eu frumos sa alimentez de la OMV de pe buzaului (fostul PetromV) de o suma modica, ca deh, e criza ajung acolo, alimentez. exact dupa ce termin vine un angajat sa ma intrebe daca poate sa ma ajute. eu ii raspund frumos ca abia ce am terminat si nu mai am nevoie de ajutor. pe urma acelasi angajat se ofera sa verifice presiunea la roti, iar eu i-am zis ca nu este nevoie. pe urma ma duc agale la casa ca sa platesc. acolo dau peste o alta angajata care imi vorbeste frumos. spune ea: stiti noua promotie? daca alimentati de 80 lei primiti nu-stiu-ce chestii si castigati un pahar. am stat sa o ascult fara sa o intrerup pt ca stiam deja despre ce e vorba. apoi la sfarsit imi ureaza o zi buna si mai sunt asteptat la benzinarie. in timp ce ma indrept spre masina, alt angajat care nu avusesem contact cu el imi ureaza o zi buna.
                        mai pe scurt, amabilitate la nivel ridicat. mi-a placut, dar mi-ar fi placut si mai mult daca pretul benzinei era mai mic, iar asta ar fi fost cireasa de pe tort. iti este drag sa alimentezi cand dai pest asa amabilitate si profesionalism.
                        sigpic

                        Comment


                        • Erau asa amabili ca avusesera control si au iesit bine ))
                          sigpic

                          Comment


                          • Stiti ce ma enerveaza la Petrom. Ca tot incearca sa ma convinga sa cumpar prajiturele. Si sunt cam scumpe.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • iamagi poate o tine mai mult amabilitatea asta.
                              Cristi_LCD si pe mine ma intreaba, dar doar la petrom din gradina mare. la un moment dat vindeau ciocolata ROM (aia cu reclama: "partidul te vrea tuns") si intrebau soferii daca vor sa cumpere
                              ieri am cautat prin oras, vizitand 5 magazine de piese auto mari, filtru de polen (filtru de habitaclu). nu am gasit nicaieri, doar un singur magazin va aduce pe la sf saptamaneii asteia sau inceputul saptamanii viitoare.
                              Last edited by bogdan_1984; 7 September 2010, 10:55.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google