Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu prea bine de ce au plecat baietii din club. Nu trebuia sa fiu de fata atata timp cat am ochi sa citesc. E treaba mea daca ma abtin sau nu. E democratie si fiecare are dreptul la opinie. Nu esti tu patronul sau finantatorul forumului ca sa-mi zici mie ce am de facut.
    Last edited by Cristi_LCD; 20 April 2010, 12:24.

    Comment


    • eu as propune un ban ptr instigare la flame

      sigpic

      Comment


      • Eu am hotarat sa nu moderez momentan discutiile acestea pentru a nu se considera ca bag pumnul in gura. Cat timp sunt implicat ar fi conflict de interese.


        Dar atentie la limbaj si nu mai postati mirc ca m-am saturat sa corectez.
        Last edited by Cristi_LCD; 20 April 2010, 12:24.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Of of.. mai mai

          @leopardu, mai inainte spuneai ca nu mai dai pe la noi, nu mai comntezi, acum iar apari. Tu nu ai inteles nici macar acum ca noi suntem saturati de laudele tale cu sculele tale si cu reclama pe care incerci sa ti-o faci la urmatorul tau serivce? Si mai ales ca nu ne interesa sa aflam ce scule are nu stiu cine si ce urmeaza sa iti iei. La intalniri nu discutam despre asa ceva. Pur si simplu, ne intalnim din placere, discutam lucruri mai mult sau mai putin legate de Logan, dar in nici un caz nu avem vreun interes sa ne deschidem service-uri.
          Stii ca in mod normal ar trebui sa ai ban pentru flame. In plus de asta, te-ai exclus singur, acum ce faci, dai vina pe noi? Vrei sa se excluda si altii? Nu se prea poate Ceilalti au cedat... ai ramas fara acoperire


          Revenind la capitolul intalniri, week-endul asta, nu iesim sa petrecem si noi dupa Tulcea, la un gratarel ceva? Ma gandeam poate plecam din oras, undeva intr-o zona mai frumoasa (m-as fi gandit la zona Buzau - stiu niste locuri splendide acolo), sau propuneti voi. Eu spuneam sa facem iesirea sambata, iar duminica intalnirea normala.

          De 1 mai lucreaza sotia



          LE: ce le mai zice gabau asta
          Last edited by iamagi; 20 April 2010, 15:18.
          sigpic

          Comment


          • scuze ca ma bag si eu asa, dar cu ocazia asta aflam si noi ce fel de oameni sunt in club.
            ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

            Comment


            • Nu carcotesc la initiativa lui tasejohn dar 1 mai nu-i mare "afacere" ca pica intr-o sambata . Dar cine vrea o iesire de 1 mai organizati-va, eventual propuneti ceva si deschideti un topic nou unde sa va sfatuiti . Daca va strangeti 3-4 masini poate iesi de-o distractie.

              In principiu despre mine de 1 mai nu pot spune nimic pentru ca le-am promis neamurilor o vizita. Daca se contramandeaza ma bag si eu.

              @iamagi sambata multi dintre noi lucreaza si nici timpul probabil nu prea tine cu noi.

              @kostache: postul eu l-am sters. Nu-si are locul. Si asa topicul este plin de off-topicul nostru al brailenilor. Mai bine sa fie sters.
              Last edited by Cristi_LCD; 20 April 2010, 15:37.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • @iamagi,no comment.
                Last edited by leopardu; 20 April 2010, 18:15.

                Comment


                • dar din dar ...

                  Pfoai abia acum am citit ...

                  Originally posted by McDan View Post
                  ...
                  Apropo... cei care doresc ulei si filtru... il dau cu cea mai mare placere (dati PM)... ca vorba aia pomana din pomana se face RAI...scuze dar din dar...
                  Originally posted by johntase View Post
                  Nu sunt un oportunist de aceea, ma alatur si eu fraierilor, deci donez uleiul pentru o cauza nobila!
                  Ma, da' generosi si mandri mai sunteti voi, ma! Ia "umiliti-ma" voi pe mine cu uleiul ala. Daca tot e pomana! Si daca mai e valabila "oferta". Ca eu va zic multumesc ... si nu huo! Da-ti PM aici la mine ca va scap eu una-doua de "umilinta".
                  Dealtfel, numa' respecte!

                  Comment


                  • Stimate si respectabile gl_mmm, oferta e valabila, dar asa cum am spus - doar pentru o cauza nobila....a..... vezi ca "ai ceva la ochi!"

                    Cu aceeasi consideratie!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by gl_mmm View Post
                      .....Dealtfel, numa' respecte!
                      Prea tarziu...deja la mine e ... ...donat... .

                      Comment


                      • foarte frumos!

                        Comment


                        • Originally posted by johntase View Post
                          Stimate si respectabile gl_mmm, oferta e valabila, dar asa cum am spus - doar pentru o cauza nobila....a..... vezi ca "ai ceva la ochi!"...
                          Donarea catre un alt coleg loganist, coleg care nu a putut veni cu noi la Tulcea, ar fi o cauza suficient de nobila pentru tine? Sau vrei sa-l donezi unei case de copii?

                          Originally posted by McDan View Post
                          Prea tarziu...deja la mine e ... ...donat... .
                          L-ai donat deja? Sau faci mishto? Fii mai explicit, pls.

                          Nu inteleg de ce nu va exprimati clar. Sa inteleaga tot omu' ce aveti de zis. Donati uleiul ala sau nu?

                          Comment


                          • duminica orele 10 an parcare la primarie
                            1.dobre stefan
                            2.........

                            Comment


                            • Originally posted by gl_mmm View Post
                              ......Nu inteleg de ce nu va exprimati clar. Sa inteleaga tot omu' ce aveti de zis. Donati uleiul ala sau nu?
                              doná (-néz, -át), vb. –A DONÁ ~éz tranz. (bunuri materiale) A pune la dispoziție, printr-o donație; a aduce în dar; a dărui; a da. /<fr. donner, lat. donare; A dărui, a face o donație. Lat. donare (sec. XIX). – Der. donator, s.m. (persoană căreia i se face o donație); donativ, s.n. (donație); donator, s.m. (persoană care donează); donați(un)e, s.f., din fr. .... la TIMPUL TRECUT ca nu mai este....

                              PS: Tot pt. un loganist...outside LC-urilor. Sa-mi spui te rog care parte din fraza n-ai inteles.

                              Comment


                              • Prezint scuze brailenilor pentru off topic si pentru interventia mea in topicul vostru. Am sa stau in banca mea si n-am sa mai intru la voi.
                                Chiar n-am chef de discutii de-astea!
                                Si nu este prima oara cand sunt luat "in balon" de braileni ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google