Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau si eu polish
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • duminica 03 10 2010 orele 10 parcarea primariei
      1. stefano xlf
      2. cosmin_ruz
      3. Cristi_LCD
      4. br 03 yle si cu colegul cu br 77 tyj
      5.BR 17 KOZ

      Comment


      • Scuzele de rigoare din partea mea pentru lipsa de la intalnire insa a trebuit sa modific ora de plecare catre Slatina. Ma duc la cursuri. Sa aveti un sfarsit de saptamana reusit si o intalnire frumoasa!
        MiNnRuZ

        Comment


        • slabut astazi dar ne-am amuzat teribil astazi cu yle,cristi lcd ,tyj si cu bog a fost frumos!

          Comment


          • in weekend am reprezentat Logan Club Braila intr-o excursie la Slanic Moldova cu alte doua nume grele ale Clubului si anume Galati si Bacau. mai multe detalii le gasiti aici
            sigpic

            Comment


            • frumos ca o faceti in ascuns
              si apropo bogdane duminica viitoare poate apari si tu pe la intalniri la noi si nu vii cu mana goala ca noi nu am stiut niciodata cand e ziua ta
              eu nu am mai ajuns duminica ca am fost la galati cu cumnatelu de si-a luat un loganel din 2006 cu 14000 ron
              Last edited by Cristi_LCD; 5 October 2010, 08:01.

              Comment


              • imi voi da toata straduita sa ajung la intlnire si spun asta pentru ca sambata ma intorc dintr-o delegatie in care plec maine
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by stefano xlf View Post
                  frumos ca o faceti an ascuns
                  Cum sa o facem pe ascuns?...o saptamana am cauta un doritor pentru o camera in acea vila unde am stat noiSan cum de stia?
                  Scuze de off topic.
                  sigpic

                  Comment


                  • Intilnire miine? Se pare ca vremea va fi tot ploioasa ca si azi.
                    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                    Comment


                    • eu incerc sa vin maine la intalnire, cu toate ca am o durere de mijloc...
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu vin in parcare. Daca mai sunt amatori de intalnire pe ploaie.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Cum e.. v-ati mai intalnit? As dori sa propun schimbarea orei de intalnire pt ca eu nu mai pot aunge din cauza orarului de la facultate care duminica se incheie la ora 11:40. Voi ce ziceti?

                          Comment


                          • Nici eu nu am ajuns, desi ar fi trebuit, dar am racit si sigur nu mai coboram din masina .


                            In legatura cu ora, mai bine o punem ori sambata, mai pe seara (si eventual gasim alta locatie unde sa parcam masinile si apoi sa intram la caldurica) sau duminica, dar desigur dupa 2 (ca sa stam toti la masa si apoi ne vedem).
                            sigpic

                            Comment


                            • Se pare ca intilnirea nu a mai avut loc. Vremea ploioasa m-a tinut in casa pe mine. Pentru schimbarea orei/zilei. Eu as propune simbata la 10 in acelasi loc sau daca nu in port la Capitanie si ne putem adaposti la Marinarul in caz de vreme nasoala.
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • Originally posted by san View Post
                                Se pare ca intilnirea nu a mai avut loc. Vremea ploioasa m-a tinut in casa pe mine. Pentru schimbarea orei/zilei. Eu as propune simbata la 10 in acelasi loc sau daca nu in port la Capitanie si ne putem adaposti la Marinarul in caz de vreme nasoala.
                                asa am zis si in februarie sa mergem la marinarul ca e cald si erau caloriferele reci ... asa ca pica asta .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google