Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mah, piesele astea sunt ale noastre, raman ale noastre si ne mandrim cu ele
    sigpic

    Comment


    • Kosmine, lipsesc multitudinea de poze ...facute verisoarelor tale ...
      Nu a scapat nici o verisoara prezenta la intalnirea noastra sa nu ii fi facut poze...de avatar de facebook, de mess ...

      Nu le pui pe toate ?

      Pe facebook le pun eu )
      Butea Aurel Laurentiu
      fara linkuri externe in semnatura
      BR - 21 - CNB

      Comment


      • Ei bine, am avut si primele ore de condus si am promis acum ceva timp ca voi veni si eu la intalniri ca pasager insa m-am dat "ranit" pt ca eu in week plec la tara iar un al doilea motiv ar fi pentru ca nu cunosc pe nimeni personal dintre voi.

        Daca ma primiti si pe mine la urmatoarele intalniri promit ca voi veni.

        Comment


        • Vladimir nu-i nevoie sa cunosti pe cineva ca sa vii.
          Nici noi nu ne cunosteam unul pe altul ,dar acum suntem prieteni.
          Asa ca esti primit cu bratele deschise daca vrei sa vii, nu zice nimeni nimic.
          Te asteptam. Curaj!
          Last edited by Cristi_LCD; 18 January 2011, 16:32.

          Comment


          • @cristi_lcd voi aveti o problema cu mine cand mananc sau ce?care e faza?ce p l m ma tot frecati atat la icre?"Masinar iar este cu mancarea in gura.hahaha" stai sa ma cc pe mine de ras...nu mai pot...daca era sa mananc si eu umbre de mancare eram si eu ca tine sau sa mananc in momentul in care imi aduc aminte...vad ca invidia din partea unora a crescut extrem de mult...

            Dragii mei...daca sunteti asa invidiosi si plini de glume de rht se stiu ei care sunt nu tre sa dau nume...nu mai vin la nici o intalnire daca va stau in cale...asa ca...la cat mai multe intalniri sa fiti sanatosi si succces.

            heidi pa
            Last edited by masinar; 18 January 2011, 10:13.

            Comment


            • caterinca ieftina, Razvane. nu trebuie sa te superi.
              sigpic

              Comment


              • Vladimir, de atunci cand ai zis ca vii ti-am zis ca esti binevenit, nu tre sa cunosti pe nimeni. vino, vezi care-i treaba, si apoi iei deciziile.

                cat priveste postul lui razvan.. ii cam dau dreptate. asa ca mai abtineti-va si voi

                Comment


                • marius...cand pe oameni numai atat ii duce capu...de unde vrei sa scoata mai mult?de undeeeee?daca erau niste draci 15-18 ani mai intelegeam stii...ba frate asta e gandirea lor si pana mea nu poti sa le ceri prea mult...da sunt oameni in toata firea...aveam pretentii...

                  Comment


                  • Oke, voi veni si voi verifica in fiecare zi acest forum. Multumesc baieti.

                    Comment


                    • La multi ani, Logan Club Braila! 2 ani de cand ne cunoaste, 2 ani de prietenie, 2 ani de intalniri.
                      S-o tinem tot asa si sa fim si mai multi, pana nu mai avem loc de parcare
                      sigpic

                      Comment


                      • @masinar: De unde si pana unde ti s-a parut ca as fi invidios. Toata chestia este ca in majoritatea pozelor de la diferite sindrofii apari cu mancare in mana. Pozele nu-s facute de mine.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • La multi ani LC Braila! Sa fiti sanatosi si fericiti!

                          Comment


                          • pai daca voi altceva nu aveti in cap decat sa faceti misto sa faceti glume de tot rahatu turcesc si toate cele...am tacut am tacut da mi s-a cam acrit de glumele voastre...

                            Comment


                            • Eu ieri am fost de servici si nu am vazut ce ati postat voi))...ca sa vezi la noi era vorba despre its about combination) nu stiti voi de ce ne uitam noi unul ala celalalt)))

                              Comment


                              • Undes pozele cu verisoarele Kosmin ?
                                Butea Aurel Laurentiu
                                fara linkuri externe in semnatura
                                BR - 21 - CNB

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google