Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.cristi_lcd
    2.dobre stefan
    3.mcm022006
    4. ...

    Comment


    • se doarme rau la braila e din cauza soarelui de astazi.hai ce faceti pt maine dormim an post nu e pacat ca e frumos afara?

      Comment


      • Parcarea PIC direct in spate(nu are rost sa mai asteptam la intrare) ora 11.
        1 Cristi_LCD
        2 dobre stefan
        3 mcm022006
        4 iamagi
        5...

        iar suntem 2-3? :|

        Fost-am 5.

        Cristi_LCD, mcm022006, dobre stefan, cosmin_ruz si iamagi


        A fost cald frumos. Am discutat, am mai vazut noile achizitii. Am facut 'concurs' "Cel mai curat motor".

        Poze nu prea s-au facut ca nu a venit fotograful oficial (mcdan)

        Intre timp, baietii m-au facut sa imi pun farurile mai repede si dupa ce au plecat cosmin si cristi, ceilalti doi au venit sa faca operatia chirurgicala.


        Asteptam putinele poze facute.
        Last edited by iamagi; 8 February 2009, 15:55. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • ati vazut baetii la galati se anmultesc, la noi umbla ghinionul nu vrea sa ne mai anmultim pacat prefera altceva

          Comment


          • Salutare...

            Originally posted by iamagi View Post
            Parcarea PIC direct in spate.....
            Poze nu prea s-au facut ca nu a venit fotograful oficial (mcdan)
            Sorry guys.... nu m-am bagat si eu duminica asta(pana vineri la 16.30 nu eram inca decis) deoarece am fost plecat la mare... (poate se vor mira unii)

            Offtopic:
            - am vrut sa-i fac si un "mic" rodaj (400 Km, drum liber, si mers app constant cu 90-100 Km/h) consum final 5.9 % (momentan in bord 1800 km)
            - va urma si partea a II-a (de data asta la munte) cam pe la 2750-3000 km

            Comment


            • Nu e nimic mcdan.


              Cristi, nu faci lista de saptaman asta? Am auzit ca o sa aveti si fete
              sigpic

              Comment


              • Adica? Ce sunt si loganiste brailene?(Exceptand sotia ta ).
                Lista se face de joi.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • uita-te la my ride, la masina lui bogdan sa vezi


                  imi anunt inca de acum lipsa. nu voi avea sofer.



                  sa va distrati ;)
                  Last edited by iamagi; 10 February 2009, 16:00.
                  sigpic

                  Comment


                  • ce ati facut ati stat acasa si vati anmultit ce aveti sporeste doamne

                    cred ca duminica asta o sa vina toti ea sa vedeti cand o sa afle ca o sa avem si loganite an club an afara de sotia lui imagi hai cu lista aea odata
                    Last edited by stefano xlf; 10 February 2009, 22:10. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • abia joi cu lista stefan, dar nu vin eu. am nevasta la munca, si nu am sofer.
                      sigpic

                      Comment


                      • Concurs pentru logane benzinare: cine reuseste sa tina timp de 20 de secunde turatia la 900rpm(putin sub 1000) constant are de la mine o bere. Conditiile sunt: motorul sa fie cald la 4 liniute si nu se umbla la motor doar din acceleratie. A doua conditie masina sa nu fie in nici o treapta de viteza.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • eu ma inscriu la concurs, dar nu cred ca am sa pot sa o mentin la 900. bun, tu dai berea la care reuseste, dar cei care nu reusesc, ce dau?

                          iar daca eu nu reusesc sa o tin la 900 la masina mea, dau o bere la cel care reuseste.

                          dar berea sa fie vorba doar de la Stella in sus, cu alcool :P
                          Last edited by bogdan_1984; 11 February 2009, 11:43.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cristi...pune mana si cumpara o lada de bere ca venim la Braila
                            sigpic

                            Comment


                            • Tu nu participi ca ai dizal. Si nici Luci ca are modificari.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Ma sui pe masina ta...si tot nu te iert
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google