Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa valeriu, ia-te de ei ca sunt rasisti ca nu baga si motorina

    m-as baga eu daca e 10 secunde, la 20 nu pot. La 900 rpm il tin si cand e rece 5-10 secunde. Apoi ori scade la 800 ori urca la 1000.


    pregatiti-mi berea - beau de la stella in sus.
    sigpic

    Comment


    • Cine ridica mai sus miza? Ma bag si eu. Dar in termenii mei si conditiile voastre. Ok? Deci plusati ?

      Comment


      • eu o ridic la 2 stella. am incercat azi si nu reusesc.

        hai sa va vad cum sariti cu mizele si sa vedem doritorii de bere
        sigpic

        Comment


        • Cum ai incercat Bogdan? Sunt curios daca ai incercat ce am eu in cap. Atat

          Comment


          • Cam ghinion pe LC braila... nu vor sa vina oamenii la intalnire. Eu ii incant cu farurile si ca se gasesc, dar trebe intalnire, simi zic mereu ca nu au timp ... ... poate mai fac reclama printre taximetristi


            Luci, nu ai auzit, nu ai voie! ai masina modificata ...


            Cred ca (.) cristi a facut concursul ca el poate sau ceva de genul asta )
            sigpic

            Comment


            • cum sa incerc? am apasat pe acceleratie. si nu pot mentine la 900 sau pana in 1000. cel mai putin pot pe la vreo 800 sa o tin constant. in rest, incep de la 1500+. este foarte sensibila pedala de acceleratie la mine.
              sigpic

              Comment


              • Eu nu am reusit. Repet conditiile: Logan benzinar nemodificat(ai auzit Luci), temperatura la 4 liniute, constant 850-900 rpm(sa nu atinga liniuta de 1000 rpm) timp de 20 de secunde.
                Masina scoasa din viteza.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • si cei care fac galerie, ce primesc?
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • cosmin ai un bec ars an poza

                    Comment


                    • Cristi, nu ma refer la Logan modificat sau nu. Am totusi ceva idei in cap. Cum am zis termenii mei si conditiile voastre.

                      Comment


                      • Eu nu am reusit. Repet conditiile: Logan benzinar nemodificat(ai auzit Luci), temperatura la 4 liniute, constant 850-900 rpm(sa nu atinga liniuta de 1000 rpm) timp de 20 de secunde.
                        Masina scoasa din viteza.
                        __________________
                        Asta o face singurel (Loganul meu), in conditiile mentionate de tine! De aceea merg si eu, mai e valabila oferta?
                        sigpic

                        Comment


                        • E valabila oferta. Totul se face din pedala de acceleratie nu din cablu.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Sa incerc si eu azi sa vad daca iese .
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Nu e cea mai clara filmare...dar merit macar vreo 2-3 beri
                              sigpic

                              Comment


                              • nu am sonor si nu imi pot da seama daca e benzinar sau nu, dar dupa turometru, asa pare.

                                detalii... a cui e masina? si din filmare vad ca depaseste si 1000.

                                dar, totusi, e bine. eu nu pot la a mea sa o tin nici macar acolo

                                precizez: am zis ca dau berea/berile, la cel care reuseste la a mea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google