Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim de poze.

    azi s-a discutat la intalnire urmatoarea chestie:

    am propus ca in a treia duminica din fiecare luna sa facem o intalnire unde se vor rezolva probleme mecanice ale masinilor noastre. ne vom strange undeva .. la cineva acasa .. sau daca nu undeva unde avem o leaca de curent electric pt a rezolva aceste probleme .. sau nu numai probleme, ci si diferite upgrade-uri care le putem aduce masinilor noastre.

    Comment


    • Asa cum am spus si la intalnire, aceasta idee este bine-venita si este menita sa-i sprijine pe cei neindemanatici. Din cate am inteles Stefan va fi prima gazda, asa ca asteptam tarifele pentru inchirierea sculelor si locurilor de parcare!
      MiNnRuZ

      Comment


      • Pai...s-ar putea sa nu fie numai prima gazda, ci si a2 a si a3 a si tot asha !!!!
        LOGANIST CONVINS !!!

        Comment


        • La mine e loc de schimbat oloi, placute etc. Lipsesc cateva scule, dar la majoritatea gasim si prin cate a trecut masina mea, cred ca Andrei va poate fi de folos.

          Eu sunt de acord, cu toate ca masina mea mereu a avut parte de modificari un premiera si a fost cam dificil sa ma ajute cineva in afara de Marius. Noi doi avem masini cobai
          sigpic

          Comment


          • Inseamna , Gicule, ca tu vei fi a4 a, a5 a si nu numai !!!!.Uite cum o idee buna si sustinuta prinde contur !!! Azi chiar ca a fost o intalnire ,,constructiva'' !
            LOGANIST CONVINS !!!

            Comment


            • de scule nu ne plangem .. se face rost..

              Comment


              • imi pare rau ca nu am mai ajuns la intalnire ieri

                Comment


                • Si mie imi pare rau ca nu am ajuns la intilnirea de ieri dar am avut ceva obligatii familiale. Cred ca o intilnire de "mestereala" as putea gazdui si eu. Ceva scule se mai gasesc, loc de o masina sau doua ar fi numai ca deocamdata santierul de pe Dorobanti si de pe Galati s-a extins si la mine pe strada asa ca o perioada voi fi pieton sau biciclist.
                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • Ideea era ca a treia duminica din luna sa fie dedicata mecanicii. Asta inseamna ca in duminica aceea NU ne mai intalnim la primarie.
                    Locatia dedicata mecanicii sa fie totusi pe baza de voluntariat adica sa nu impunem noi " ne intalnim la cutare". Cine are spatiu sa se ofere voluntar. Asa ar fi corect.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Da' ce mah Cristi, ti se pare tie ca i s-a impus cuiva sa fie gazda ?! Ce s-a scris pana acum era in spirit de gluma !!!!Eu cred ca, cel putin , cei care am fost la intalnire am reusit sa intelegem ca-i vorba de o singura duminica din luna !!! Dupa cum stii, prima intalnire de ,,lucru'' am zis noi sa o facem la Stefan dupa aceea vom vedea cine se ofera !
                      LOGANIST CONVINS !!!

                      Comment


                      • pai ramane la stefan tot timpul, ca el are curte, gratar, brandy, mancare aducem noi
                        sigpic

                        Comment


                        • Tu intai da pe la intalniri, Bogdan si abia atunci sa zici pe forum pareri.

                          Nu poti sa obligi omul sa te duci la el in fiecare luna.
                          sigpic

                          Comment


                          • ba asa vreau eu si asa va fi
                            sigpic

                            Comment


                            • bogdane!! termina cu prostiile si nu mai posta doar asa ca sa te afli in treaba

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google