Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parcare lacu-sarat
    MiNnRuZ

    Comment


    • acolo e aceeasi treaba ca la pic ma refer la primarie asa ca luati-va adio de la ea, la stadion in parcare e singurul loc cu adapost in rest lasa de dorit hotarati-va ca deja e vineri spre sambata si lista e la iernat.
      Last edited by Cristi_LCD; 6 March 2009, 17:11.

      Comment


      • @iamagi parcarea de la primarie este publica dar astia ridica masinile scoase la vanzare si "abandonate" pe acolo.Problema e ca acolo cand da putina caldur nu mai gasim locuri de parcare. Asta o spun cu toate ca personal i-mi convine cel mai mult la primarie in parcare.
        @cosmin_ruz la Lacu Sarat eu nu merg. Mai ieftin ies daca ma duc la Galati.
        @dobre stefan la stadion nu este interzis sa intri cu masina?
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • la stadion, semnul de interzis este de la straduta care se intersecteaza cu buzaului (la liniile de tramvai) dar se mai poate intra pe la polivalenta, pe langa liceu, dar nu stiu ce semn e acolo sau daca e semn. deocamdata e mai bine sa ne intalnim la primarie. pe urma la vara, sau cand vine caldura, ne gasim in port, ca e si aer curat acolo si poate sa fie mai racoare.
          sigpic

          Comment


          • pe langa polivalenta am impresia ca este blocata intrarea cu bari.
            MiNnRuZ

            Comment


            • Bine ne intalnim la primarie in parcare. Duminica la ora 10:30(poate ajunge si dobre stefan ). Astfel cei ce vor sa mearga la Galati sa aiba timp sa ajunga. Ceilalti stam de vorba, mai schimbam o impresie, etc.
              Oricum loc in parcarea de la primarie va fi ca dimineata lumea se duce la shoping.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • trec peste intalnirea de duminica...sa iasa o super intalnire!
                MiNnRuZ

                Comment


                • ups.. am trecut asa de repede cu vederea.. incat am zis ca e Ciprian.... ii sunt dator lui lupulucian cu un miel de pasti.. bun.. deci ramane in parcare la primarie duminica la 10:30...

                  Cristi nu dai drumu la inscrieri pentru doritorii care vor sa vina duminica la intalnire?

                  Comment


                  • Binee:
                    1 mcm022006( )
                    2 Cristi_LCD
                    3 ...
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Intalnire Logan club Braila 8 martie 2009 - parcare langa primarie

                      1 mcm022006( )
                      2 Cristi_LCD
                      3 CLAUDIU-PYS incerc
                      4 iamagi
                      5 ...

                      parcarea langa primarie, langa murgoci nu?
                      Last edited by iamagi; 6 March 2009, 20:37.
                      sigpic

                      Comment


                      • Binee:
                        1 mcm022006( )
                        2 Cristi_LCD
                        3 CLAUDIU-PYS incerc

                        Comment


                        • intalnire duminica ora 10:30 parcare primarie. da imagi, parcarea este cea de langa liceu

                          1 mcm022006
                          2 Cristi_LCD
                          3 CLAUDIU-PYS incerc
                          4 iamagi
                          5 bogdan_1984
                          sigpic

                          Comment


                          • In braila asta e rau acuma cand e frig bate vaju peste tot ,da cel mai bine e in port,la statuie e mereu aglomerat mai ales seara.
                            In parcarea din parcu monument ?
                            La gradina mare e cam mica parcarea.
                            In lac domnilor
                            Ar mai fi o locatie la moara violatus.se intra pe langa pancrorez si se merge pana in capat,da si acolo bate frigu da e misto.Stam acolo cand suntem toti acasa si cate 12 masini si spargem seminte si bem suc :P
                            Gata mam blocat :P

                            Devreme intalnire faceti cu viata mea de noapte ar fi greu :P .adica la mine ziua incepe la 13-14 si incepe somnu la 4-5 dimineatza )
                            Last edited by Cristi_LCD; 6 March 2009, 23:30.
                            Dau 2000 de parai si cumpar tot...

                            Comment


                            • @c@talin, noi cautam niste locuri mai ferite de curent si de frig pentru moment si libere.

                              noi facem intalnirile INTOTDEAUNA ziua, deci nu seara.

                              In lac nu ii convine lui cristi, iar la moara violatus sau cum ii zice, daca zici ca e vant, degeaba.
                              sigpic

                              Comment


                              • la moara, din cate stiu sunt case. nu sunt sigur daca e sau nu curent acolo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google