Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc ...
    O sa incerc sa urmaresc forumul si sa vin la urmatoarea intalnire ...

    Deasemeni daca e sambata sau duminica poate vin si cu presa dupa mine ... sa se si stie de asa ceva !!!!
    Last edited by RoArcasu; 13 April 2009, 12:34. Reason: Automerged Doublepost
    Butea Aurel Laurentiu
    fara linkuri externe in semnatura
    BR - 21 - CNB

    Comment


    • ar fi ceva, insa nu stiu daca tinem intalnirea de saptamana asta...

      cel putin stiu ca stefan a zis ca nu vine, eu sigur nu vin (indiferent ca plecam toti in voiaj sau nu)...
      sigpic

      Comment


      • E Pastele si majoritatea suntem chemati pe la nasi, socri, neamuri, parinti, etc. Propun ca duminica asta sa nu ne intalnim. Ne intalnim peste doua saptamani.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • si eu ziceam la fel.


          ramane in picioare pana maine oferta noastra cu acea mica excursie printre munti. pputeti sa veniti, asa cum zicea si stefan, cu nasi cu fini, abia e mai multa distractie.
          sigpic

          Comment


          • imi pare rau ca nu am putut veni la intalnire ieri din cauza serviciului, problema e ca serviciul meu e pe duca si pot spune ca deja muncim de la 07.30-18.30, 7 zile din 7 si mia cam luat tot timpul, pana si cu familia schimb 2-3 vorbe seara si adorm instantaneu de oboseala. stiu ca nu este o scuza dar sper sa ma intelegeti. oricum nu renunt la aceasta pasiune si la noi prieteni pe care mi am facut. cu prima ocazie voi veni negresit la intalnire.
            sigpic

            Comment


            • te intelegm iuli prin ce treci. mai bine ca nu ai ajuns ca nu am stat mult

              LE: stie cineva cate intalniri am facut pana acum? eu, sincer, nu stiu. puteam sa ma uit in spate la topic si sa le numar, dar daca stie cineva cate am sustinut pana acum, este tare
              Last edited by bogdan_1984; 13 April 2009, 19:04.
              sigpic

              Comment


              • prima intalnire a fost pe 22 februarie .. deci a 9-a intalnire a fost cea de duminica trecuta... ma rog.. aia nu se pune ca .... nu mai spun de ce

                Comment


                • mda, deci esti singurul cae a tinut cont la numarul intalnirilor. facem si noi ceva frumos la a X-a intalnire?
                  sigpic

                  Comment


                  • a 10-a intalnire nu se va tine de aia vroiam sa facem ceva frumos, excursia aia, dar asta e...


                    ma anunt de acum nevenit la rumatoarea(ele) intalniri, adica 2 saptamani nu mai vin.
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare si la mai mare.....

                      In caz ca nu ne vom intalni duminica asta (banuiesc ca asa o sa se intample)...eu va UREZ un PASTE Fericit, bucurii si numai bine, si sa ne intalnim sanatosi pe 26.04.09 la urmatoarea intalnire. CHRISTOS A INVIAT!!!!!

                      Comment


                      • Logan Club Pitesti va ureaza UN PASTE FERICIT!!
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • multumim! si din partea mea pentru toti colegii de club, toate urarile de bine!
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • multumim pentru toti cei care se gandesc la noi. ganduri bune si un paste fericit alaturi de familie!

                            Comment


                            • L.C.Bv. va doreste Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi. Toate cele bune ... restul e Logan
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • Fie ca sarbatorile ce bat pe la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri.
                                Loganclubul Galati, va ureaza sarbatori fericite. Va asteptam la regionala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google