Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am incercat si eu
    eram curios ...........

    Comment


    • Duminică dimineaţa, în parcarea din Piaţa Independenţei, s-a desfăşurat prima întâlnire “oficială” între membrii clubului “Logan” brăileni. Acesta a luat fiinţă în urmă cu cinci luni de zile. Iniţiatorii au vorbit cu administratorul site-ului “Logan.ro” să le dea un pic de spaţiu şi au început să discute între ei pe forumul site-ului menţionat. În primă fază, mai timid, dar, ulterior, au reuşit să spargă gheaţa şi au decis că este cazul să se cunoască. Sunt 11 tineri, unii dintre ei cu probleme de sănătate, dar asta nu i-a împiedicat să declare la unison că au un “hobby” comun şi anume: le place maşina românească “Logan”.
      “Până să ne unim noi, brăilenii, în propriul nostru club, trebuia să mergem la Galaţi. Au mai fost şi întâlniri la nivel naţional, dar nu am reuşit să ajungem la ele. Poate cu proxima ocazie ne vom întâlni cu ceilalţi membri. Practic, stăm de vorbă, împărtăşim idei, gânduri, probleme, discutăm ultimele noutăţi în materie de tunning etc. A fost o încercare să ne constituim ca şi persoană juridică, dar am decis de comun acord să aşteptăm să fim mai mulţi membri, să putem alcătui o reţea cum trebuie, să putem stabili o structură care să se ocupe de organizarea diferitelor evenimente”, ne-a spus Datcu Cristian, unul dintre iniţiatorii “Club Logan” Brăila.
      Într-adevăr, deşi auzind de întâlnirile unor membri pasionaţi de un anume tip de maşină te-ai aştepta să fii asaltat de modificările aduse la motor sau alte componente tehnice, de probe, verificări, de fum de la ţevile de eşapament, brăilenii au dovedit că astfel de întâlniri pot fi realizate şi în linişte, astfel că, după împărtăşirea problemelor, cei care aveau posibilitatea îi ajutau pe ceilalţi să-şi remedieze aceste probleme. Cert este că, una peste alta, a fost o întâlnire plăcută, într-o dimineaţă care a ţinut cu membrii “Club Logan” Brăila.

      Sursa: Arcasu
      http://www.arcasu.ro/E.O._Club_Logan...242564314.html
      Attached Files

      Comment


      • am citit de ieri . dar nu mi-au placut niste locruri: site-ul e lgoanclub.ro nu logan.ro, e logan club nu club logan, iar aceasta nu a fost spargerea ghetii, ca am fost si mai multi si alta data
        sigpic

        Comment


        • mda, trebuia discutat mai pe larg cu baiatul care a fauct pozele, ca sa inteleaga despre ce e vorba...
          sigpic

          Comment


          • saptamana asta... o punem de gratar? pe la insuratei... ianca? ca de mult o avem promisa...
            sigpic

            Comment


            • Buna idee !
              Cine incepe lista?
              Last edited by florentinn; 20 May 2009, 18:41. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • incep eu lista pt gratar

                1. iamagi
                2. bogdan_1984
                3. florentinn

                traditionalii mititei, carnaciori, scarisoara, cotlet, mujdei in iaurt si muuuulta bere. am ratat ceva?
                sigpic

                Comment


                • bun... deci unde mergem? insurateiul zice ceva? sau ianca?

                  cat despre mancare - mustar ii zicem lui marius sa aduca din real (cel mai bun mustar din zona noastra), iar restul? voi cred ca beti bere fara alcool, eu nu am preferinte )

                  puteti sa va aduceti si sotiile/prietenele ;)> abia are cine sa prepare mujdeiul ;). johntase ziea ca nu vine nu? inseamna ca nu avem bucatarul sef, trebuie altcineva sa primeasca functia... sa fim cat ami multi...
                  sigpic

                  Comment


                  • Mai exact - unde la Însuratei? ori Ianca? nu mai este loc in Braila?
                    sigpic

                    Comment


                    • eu tot in braila zic sa il incingem. n-are rost sa mergem mai departe pt un gratar, sunt destule locuri frumoase si in braila. hai sa ascultam si alte pareri.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dar avem si noi o promisiune facuta pentru cei ce vin din judet: ca mergem si la ei, iar daca cozmin e liber nu vad de ce nu... Adica ei vin la noi de departe, noi de ce sa nu mergem la ei macar o data la cateva luni...
                        sigpic

                        Comment


                        • Stai draguta nu te aprinde! Nu cunosteam indeajuns speta! Daca e asa.......e foarte buna ideea! Trebuie doar insusita!
                          sigpic

                          Comment


                          • acum suntem doar trei insi care discuta, mai asteptam maine pareri. oricum, gratarul o sa aibe loc in braila sau oriunde
                            sigpic

                            Comment


                            • Pentru mine locatia este mai putin importanta. Acolo unde hotarati, acolo merg.

                              Comment


                              • Eu cred ca nici la intalnire nu pot ajunge (munca) , daca vreti sa ma vedeti stiti unde sunt .
                                In caz ca nu pot veni mcm022006 este organizator in locul meu.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google