Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.dobre stefan
    2.mcm022006
    3. Cristi_LCD
    4. Marius_br
    5. iuly75 posibil sa vin
    6. .......
    sigpic

    Comment


    • mai dragi colegi... vreau sa va anunt ca maine e posibil sa nu vin din cauza unor probleme personale.... posibilitatea de a veni la intalnire e 50%.DACA PLOUA .. VIN.. DACA NU .. NU VOI VENI... SUNA CAM AIUREA.. DAR.. NAH.. ASTA ESTE.. IN CER SCUZE SI INTALNIRE PLACUTA.. ASTA IN CAZUL IN CARE NU VIN

      Comment


      • Cam scurta intalnirea de azi. Poate daca eram mai multi se mai anima atmosfera, mai o reparatie, mai o achizitie noua pe la masina, trecea timpul altfel.
        Oricum a fost placut sa ne intalnim.

        Comment


        • Vad ca nu prea sunteti dornici de comentarii...mie mi-a placut la voi,pacat dupa cum spunea si MARIUS_BR ca numarul participantilor a fost mic.Va asteptam sa postati pe topicul dedicat intalnirii Loganistilor de peste doua saptamani de la Galati.
          Ma gandesc cu groaza ce surprize ne vor mai face edilii braileni...vezi foto1.
          O saptamana faina tuturor.
          Attached Files
          Last edited by valeriuciprian; 1 June 2009, 05:38.
          sigpic

          Comment


          • pana la urma cati ati fost oameni buni?.. poze ceva?

            Comment


            • A lipsit pozarul .
              Am fost 6 braileni + 1 galatean(valeriuciprian).
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • nenea valeriu, ce faci? ne supervizezi intalnirile? intersectia aia o sa fie cea mai europeana din romania
                ehhh, hai, se mai intampla din cand in cand sa ne gasim mai putini. cand vine o problema nu vine singura...
                poate duminica viitoare o sa fim mai multi.
                sigpic

                Comment


                • si totusi ce e acolo la intersectia aia? ce vor sa faca?

                  pana una alta... vad ca ati fost putinei cum ziceti voi (acu 2 luni eram mult 7 - acu 7 sun putini - e de bine ;) )... eu nu stiu cand mai dau pe la intalniri, ca acu vrea sotia week-end in tara as se relaxeze - ca deh.. avem GPS )
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by iamagi View Post
                    si totusi ce e acolo la intersectia aia? ce vor sa faca?

                    pana una alta... vad ca ati fost putinei cum ziceti voi (acu 2 luni eram mult 7 - acu 7 sun putini - e de bine ;) )... eu nu stiu cand mai dau pe la intalniri, ca acu vrea sotia week-end in tara as se relaxeze - ca deh.. avem GPS )
                    Si nu ne faci si noua un demo la intalnire duminica asta la GPS?

                    Daca duminica trecuta am fost de servici, saptamana asta sunt liber asa ca-mi permit sa incep eu lista pentru intalnirea de saptamana asta:

                    07.iunie.2009, ora 11:00 la Capitanie.

                    1. florentinn
                    2.....
                    3......
                    4.......


                    Putin Off: Domnule valeriuciprian, nu cumva ne-am intalnit sambata dupa-amiaza in drum spre Tecuci?
                    Last edited by florentinn; 2 June 2009, 12:42.

                    Comment


                    • florentine... ii fac eu test pe drum ) daca vreti sa veniti cu mine sunteti invitatii mei )
                      sigpic

                      Comment


                      • Dragi colegi forumisti, azi am fost cu stefan si ne-am pus amandoi folie pe logan.
                        A iesit super. Vine foarte bine masina rosie si folia neagra. Ce mai, arata coolllllllllllll.
                        Cat despre intalnire, refac lista:
                        1. florentinn
                        2. MARIUS_BR
                        3......
                        4.......

                        Comment


                        • autorizata sau nu? cata opacitate? mai multe detalii....
                          sigpic

                          Comment


                          • cu cat ati pus dragilor? eu v-am spus ca va puneam cu 220 ron folie autorizata si cu montaj... desigur la cineva )
                            sigpic

                            Comment


                            • pfoai, de cand asteptam sa posteze cineva
                              mi se pare mie sau la capitanie in locul unde v-ati intalnit nu este umbra? in stanga, in dreapta, mai aproape de garla nu era mai multa umbra? ce draq facem ca vara la 40 de grade facem insolatie
                              sigpic

                              Comment


                              • Folia este omologata RAR, transparenta 5% (cea mai inchisa nuanta posibila).
                                Ne-a costat 300 ron, la fostul RAR. asta pentru geamurile spate si luneta. Eu vreau sa pun si pe fata cu transparenta 70%, tot la ei, cu 100 ron.
                                Bogdane cred ca si pe galbena ta ar arata bine folia. E vb de contrastul dintre culoarea masinii, si negrul foliei. Da bestial.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google