Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intalnire duminica ora 10, parcare primarie:
    1. dobre stefan
    2. Cristi_LCD
    3. Marius_br
    4. mcm022006(50% posibilitate sa vin)
    5. bogdan_1984
    altul la rand...
    sigpic

    Comment


    • si uite asa a mai trecut o intalnire. zilele astea am sa fac CD-ul cu emblema noastra
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • din pacate nu am facut cd-ul, pentru ca maine plec in drum spre transfagarasean si am sa ma intorc abia duminica
        sigpic

        Comment


        • pentru maine nimik?

          la ora 10 la primarie:
          1. mcm022006 (anuntati aici daca veniti)

          daca nu anunta nimeni .. nici eu nu o sa vin

          Comment


          • Si eu as fi venit, dar vad ca nu se prea ingramadeste lumea. Asa ca mai bine ne lasam pagubasi. Poate duminica viitoare ne vom intalni totusi.

            Comment


            • facem si noi ceva miercuri?
              Miercuri 19.08.2009 Intalnire Aniversara.
              Se implinesc 2Ani de Logan Club.
              ne vedem mai pe seara?
              hmmm? aveti timp? eu as avea, chiar incerc sa-mi fac daca nu-i timp.
              treaba e ca seara la statuie, este aglomerat si in cazul asta ar trebui sa gasim alta locatie, doar pt maine. poate la un local
              Last edited by bogdan_1984; 18 August 2009, 12:30.
              sigpic

              Comment


              • E buna ideea. Si eu sunt "pentru", dar nu stiu daca avem timp sa ne strangem macar cativa avand in vedere ca inalnirea ar urma sa fie maine. Daca mai sunt doritori, vin si eu. Poate stabilim o ora mai tarzie(20). Ce spuneti?

                Comment


                • hai sa facem o lista.

                  intalnire 19.08.2009, ora 20, Intalnire Aniversara. Se implinesc 2 Ani de Logan Club
                  1. bogdan_1984
                  2. MARIUS_BR

                  locul, ramane sa il stabilim. eu ma gandeam la un local, sa stam linistiti sa bem un suc o bere, un vin. frumos este pe vapor in fata la strand. ce spuneti?
                  sigpic

                  Comment


                  • Din cate se pare numai eu si bogdan suntem amatori de o iesire maine seara. Daca se mai gandeste cineva sa ni se alature, asta pana maine dupaamiaza, ar fi bine. Cred ca mai simplu e sa ne auzim la tel., ca aici poate nu intra lumea zi de zi.

                    Comment


                    • faina intalnirea de ieri, nu marius
                      duminica am sa lipsesc intentionat
                      sigpic

                      Comment


                      • Pareri de rau pentru ieri baieti dar am fost la munci. Si duminica la fel, o sa servesc patria.
                        Respect.

                        Comment


                        • Am vrut si eu sa vin aseara, doar ca am fos cu familia la carrefour sa reparam un telefon si sa cumpar niste haine. Am plecat cu gandul sa vin la 7 la intalnire, doar ca, la orange am stat 1 ORA cat i s-a facut un contrat unuia care nici nu stia ce telefon vroia (probabil era primul telefon) si nu am mai avut timp. Imi pare rau baieti. In orice caz, nici eu nu vin duminica .
                          sigpic

                          Comment


                          • Intradevar, faina intalnirea de aseara. Pacat ca ne strangem asa greu, sa mai stam si noi la un "pahar de vorba". Duminica nici eu nu pot veni, sunt plecat din localitate. Sorry.

                            Comment


                            • Duminica se tine? As putea sa vin, dar sa stiu daca se tine...

                              Marius (mcm) a zis ca nu vine :|.
                              sigpic

                              Comment


                              • eu nu vin duminica.. pentru ca sambata am nunta.. si cred ca o sa fiu terminat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google