Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stefan, foloseste si tu virgule ca am inteles ce ai zis tu pe alocuri.

    Nu se mai tine intalnirea sau ce? Cristi, incepe lista cu ora, data si locul... Ce se intampla Braila de e asa liniste? Si eu care ma gandeam sa organizam aici o nationala
    sigpic

    Comment


    • nationala?! BRAILENI, trezirea
      hai cu lista aia ca s-ar putea sa plec la cules via
      bem un must dupa ce o culeg?
      sigpic

      Comment




      • Desteptarea...

        Cu stickerele, o sa caut model si o sa trimit pe cineva la pancronex sa vad cat ne ajunge acolo. Mai mult de 5 lei pe un sticker nu dau... Daca merge bine acolo, le comandam de la ei ...

        Haideti la intalniri... Chemati-va prietenii sau pe oricine e interesat... Sa reinviem Braila!
        sigpic

        Comment


        • hai, trezirea si reincarcarea, ca poate sambata agatam si noi o intalnire
          sigpic

          Comment


          • Sambata ora 10 parcarea primarie.
            1 Cristi_LCD
            2....
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Ala'i. Haideti cu prezenta acum... Eu nu vin. nu am sofer
              sigpic

              Comment


              • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
                Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

                PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Sambata ora 10 parcarea primarie.
                  1 Cristi_LCD
                  2 mcm022006
                  3....

                  Comment


                  • hai ca vin si eu

                    Sambata ora 10 parcarea primarie.
                    1 Cristi_LCD
                    2 mcm022006
                    3. bogdan_1984
                    4 next
                    sigpic

                    Comment


                    • Datorita conditiilor atmosferice, intalnirea de sambata ora 10 se anuleaza.
                      Ploua prea tare .
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Mutati data pentru maine ;) Trebuie sa mai tinem si noi intalniri, chiar daca suntem putini. E timpul sa ne revenim.

                        Daca se va tine maine, in conditii meteo favorabile, o sa fac o scurta vizita
                        sigpic

                        Comment


                        • hai care mai vii maine ca vad ca anceput lumea sa tina si cu mine
                          eu vin maine la 10

                          Comment


                          • stefan, nu lumea, ci vremea

                            posibil sa fac maine o vizita cand plec in cautarea kitului de fibra , asta desigur daca are loc intalnirea.


                            Eu zic de acum sa incepem sa mergem la fiecare intalnire, chiar daca suntem 2-3. De la Bacau am inteles ca trebuie sa fi mai uniti si sa ne intalnim de fiecare data, chiar daca suntem cativa. Asta ne face sa ne mai cunoastem si ne da incredere sa continuam. Acum la Braila este un fel de criza, in care nu ne mai intalnim. Trebuie sa ne intalnim sa facem un nucleu, in jurul carora sa se invarta toata activitatea .
                            Last edited by iamagi; 3 October 2009, 21:23.
                            sigpic

                            Comment


                            • poate sa ninga pote sa ploua daca vrei poti sa vii
                              Last edited by Cristi_LCD; 9 October 2009, 07:59. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • daca e vointa se vine.
                                nu cumva trebuie sa luam niste masuri? sa incercam sa venim cati mai multi un nr constant de persoane in fiecare saptamana?
                                sau inchidem portile pt deocamdata?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google