Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum sa inchidem portile?

    Trebuie sa continuam sa ne intalnim si sa venim cat mai multi la fiecare intalnire.

    Iar ca masuri:
    Cel ce nu vine 3 intalniri la rand, isi pierde statutul de membru LC BR.

    Am zis de 3 ori, pentru ca, se poate sa mai ai cate ceva intr-o saptamana sau stiu eu. Adica, de exemplu, eu vin o data la 2 pentru lipsa soferului. Daca gasesc incerc sa vin. Trebuie sa fie cat mai atractive intalnirile . Care mai aveti prieteni cu logan, anuntati-i de intalniri si ziceti-le sa vina macar o data .

    Sunt multi useri din Braila, dar vad foarte putin la intalniri.

    Cristi, e momentul sa iei masuri .
    sigpic

    Comment


    • "Cel ce nu vine 3 intalniri la rand, isi pierde statutul de membru LC BR."
      nu cred ca ar fi bine sa se aplice regula asta. am pierde multi membri. dar, in privinta lor, ar trebui luate niste masuri.
      sigpic

      Comment


      • Salut colegii braileni! (Si scuze de off topic)
        Astazi LCGalati implineste a 100-a intalnnire oficiala!
        Daca aveti placere sa ne fiti alaturi la un gratar cu sampanie (doar e criza), sunteti bine-veniti parcare "La Popescu", ora 10-10,30. Vom face si un tur al orasului.

        PS Invitatia o facem asa tarziu pt ca nici noi nu am stiut foarte bine ce vom face.
        Last edited by gl_mmm; 4 October 2009, 09:13.

        Comment


        • Mircea... bluza ttot nu mi-ai cumparat :-w.

          As fi venit cu cea mai mare placere... dar nici nu ma simt prea bine si nici nu am sofer :|
          sigpic

          Comment


          • ... dar Craciunul nu este asa de departe, Gicule!
            Sa nu crezi ca daca nu ti-am raspuns, m-am fundit. Prostia "se plateste". Si nu glumesc. Dealtfel, profit de ocazie sa-mi prezint scuzele si aici, pe forum. Sunt convins insa ca sunt iertat.
            Respecte, Gicule!

            Revin la invitatia facuta catre LC Braila: ... noua sigur ne-ar face o mare placere sa ne fiti alaturi la accest evenimet! Vorbesc in numele LC Galati (Lucian este pe afara la masina si m-a imputernicit cu invitatia). Haideti, va asteptam!

            Comment


            • eu am fost la galati bravo lor, 100 de intalniri...
              poate ajungem si noi la 50
              chiar, tine cineva contul la astea?
              oricum, doar eu si gicu vad ca ne agitam mai mult...
              Last edited by bogdan_1984; 4 October 2009, 12:27.
              sigpic

              Comment


              • agitativa ca voi ati schimbat ziua antalnirii asa ca cu propunerea lui gicu nu sunt de acord eu lucrez sambata si mai degraba pierd intalnirile dacat baniiiiiiiiiiiii
                Last edited by Cristi_LCD; 5 October 2009, 07:56.

                Comment


                • Stefane, ai auzit vreodata de : 'Minoritatea se supune majoritatii'? E democratie.

                  Nu iti convine, nu veni. Nu esti obligat sa vii .

                  EU am propus pentru ca la intalnirea veneai doar tu si vreo 2-3, iar altii ziceau ca se duc la nunta.

                  In plus, sambata nu te duci la 'cumetrii' sau daca pleci undeva, sigur nu pleci sambata, pleci vinerea si vii duminica seara .
                  Last edited by Cristi_LCD; 5 October 2009, 07:57.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dragi colegi, sunteti de acord sa facem iarasi un gratar ca cel de anul trecut cu cei de la Galati? In locul intalnirii de saptamana asta, poate asa se mai aduna lumea .


                    Propuneti niste locatii .



                    PS: scuza-ma cristi de dublu post
                    sigpic

                    Comment


                    • Atentie

                      am rugamintea sa va expuneti punctul de vedere si parerea aici aici.
                      vreau ca majoritatea sa scrie acolo daca vine sau nu.
                      ne-am face de cacao daca nu am fi mai multi acolo.
                      asa cum ei au venit intr-un numar mare atunci cand am infiintat clubul braila, asa am putea si noi sa ne prezentam, intr-un numar relativ ridicat, la gratarul Mini Regionalei
                      hai TREZIREA BRAILA!!!
                      Last edited by bogdan_1984; 6 October 2009, 21:29.
                      sigpic

                      Comment


                      • Daca nu am fost la intalnirea 100, macar la 101 sa mergem sa cinstim un pahar cu prietenii galateni.

                        PS: mersi bogdan ca ma scapi de dublu-post

                        Cristi esti de acord sa tinem intalnirea duminica (pentru cei ce pleaca la gratar) la ora 10.00?

                        Ma gandesc astfel: la 10.00 ne intalnim in parcarea primariei. Vedem care si cum merge catre gratar, strang banii de stickere, la 10.30 - 10.45 se pleaca la locatia de gratar, iar cei ce nu merg, raman sa tina intalnirea saptamanala. Astfel impuscam 2 iepuri de o data .

                        Daca esti de acord.


                        In orice caz, cine merge spre gratar: http://www.loganclub.ro/forum/idei_p...-t15430p4.html va inscrieti
                        Last edited by iamagi; 7 October 2009, 20:33. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • E, vad ca nu prea se inghesuie nimeni, nici macar la primarie.

                          EI bine, doar cine vine primeste sticker (voi lua banii de la cei ce vin si comand doar pentru ei).

                          Nu inteleg, multi vor sa fie membri, dar foarte putini vin la intalniri, sau mai deloc. Ce rost mai are sa fiti membri?


                          Cristi, scuza-ma ca ma bag peste treaba ta (intalnirile), dar daca continuam asa nu o sa mai fie club.


                          Daca nu se strang cel putin 5-8 oameni care sunt de mult in club, mai degraba plec direct la Galati, unde sigur e multa lume, distractie, intalniri.



                          O sa ne facem de rusine pana si la cei din Galati pentru ca am zis ca mergem la ei sa ne revansam, iar noi suntem aproape 2 care merg.
                          sigpic

                          Comment


                          • Daca se tine intalnirea duminica sunt 80% sanse sa vin si eu sa aduc banii pe stickere.daca se mai tine ceva dupa 10:30 10:45 (dupa ce se pleaca la galati) mai raman.dar macar pentru stickere sa vin.

                            Comment


                            • Dar la galati de ce nu vi? Nu muscam ;) Corupe-i si tu pe cei din Ianca sa vina la gratar ;)


                              CU sorin am tot vorbit, dar ceilalti?
                              sigpic

                              Comment


                              • nu vine lumea pentru ca nu stii sa vorbesti cum vin cuvintele acelea ca daca "nuti convine nu mai veni ca nu te obliga nimeni" paraca asa teai referi cand am zis ca ati schimbat ziua de intalnire aiurea ca mai multi veneau duminica
                                Last edited by Cristi_LCD; 9 October 2009, 07:59.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google