Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Stefan, am zis asta pentru ca oricum ai zis ca nu vi. S-au luat hotarile de comun acord si asta pentru ca oricum nu se venea...


    Singura modalitate de a aduce pe cineva la intalnire este sa punem premii ceva?


    Asta e ultima oara cand trag de club. Data viitoare nu mai intreb daca vine cineva la intalnire, pentru ca o sa vina cam aceeasi: Marius, Cristi, Bogdan, Stefan si... cam atat, iar restul mereu gasesc scuze: ' ... nu pot ca plec la... ' . Ok, inteleg ca zici o saptamana, doua, hai trei ca ai treaba, dar nici sa zici de fiecare data ca nu poti, dar vrei totusi sa fi in club si sa apari doar la evenimente speciale.

    In orice caz, nu oblig pe nimeni sa vina la intalnire, dar e frumos, daca tot purtam semnele clubului, sa venim la intalniri .


    PS: am senzatia ca florentinn este suparat din cauza regionalei Bacau, unde nu a ajuns la locul de cazare, iar de aceea nu mai intra pe forum. Presupun ca el crede ca l-am lasat balta, dar nu e asa, nu a fost semnal acolo .

    PS2: Stefane, suntem prieteni, ne cunoastem de mai bine de jumatate de an, dar stii ca am dreptate si ma intelegi ca am ales ziua de sambata pentru vara, pentru ca multi spuneau mereu: ... nu pot ca ma duc la nunta ... Am vrut sa nu mai fie problema asta si am zis sa schimbam data: vineri seara sau sambata dimineata. S-a ales sambata. Apoi, nu s-a mai putut spune ca este nunta... Dar, apoi, activitatea s-a incheiat. Sunt peste 70 de braileni pe forum, dar toti sunt doar sa observe (vad acivitate pe conturile lor zilnic), fara a se implica la intalniri. Daca punem iar duminica intalnirea, se va zice ca sunt chefuri sau stiu eu ce ... Daca ai idee, zi-o cu voce tare... ajuta orice idee acum
    Last edited by iamagi; 8 October 2009, 20:42.
    sigpic

    Comment


    • hai sa incercam sa ne adunam duminica sa vedem ce putem sa adunam iarasi poate asa or fi mai liberi ca de acum e frig si s-au cam terminat concediile.
      Eu nu pot sa vin sambata asta ca am o nunta la bucale si imi pare rau ca nu sant la gratar sa ne distram ca tura trecuta cand a iesit bestial asa ca hai sa le mai dam o sansa, ca vad ca dintre noi trei :eu 'imagi si bogdan altcineva nu se mai agita
      Si pentru florentin nu-i o problema poate a avut omul alte probleme asa ca hai fratilor la marea unire poate pana duminica urmatoare sa ne adunam cu totii si sa aratam la toti ca suntem uniti
      Rog ca toti participantii clubului sa ia o masura si sa o luam de la capat asa cum am fost si mai inainte multi la intalniri, hai fratilor curaj ca se poate

      asa ca cristi scuza-ne de dublu post ca numai eu si imagi ce ne mai zbatem
      asta e poate reusim odata sa ne ajute Dumnezeu numai eu si becali ce mai pronuntam numele asta
      Last edited by Cristi_LCD; 9 October 2009, 16:10. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • la Galati nu vin ca nu vin cu masina.am sa vorbesc cu iuly si vis87.vis87 zicea ca ar putea sa vina daca intalnirile s-ar tine duminica.pana la urma ramane cineva duminica in Braila dupa ce se pleaca la Galati sau vin degeaba?

        Comment


        • Asta vroiam de la tine stefane... Deci vi duminica nu?

          Sorin, daca vrei, poti sa ne insotesti la galati, daca e cienva dispus sa te ia in masina . Nu e bai.


          Stefan ai zis un mare adevar. De cand te asteptam. Hai ca usor usor, ne dam iar drumul. Desi cu florentinn cred ca va fi mai urat: el a zis ca vine, a comfirmat, insa nu a ajuns la Valea Budului. Incearca cineva sa il sune sa ii explice? Nu am numarul lui :|
          sigpic

          Comment


          • As vrea sa vin la Galati dar nu pot.daca ramane cineva in Br dupa ce se pleaca la Galati as vrea sa se faca o lista.incep eu.
            1. XSorynX-80% sanse sa vin

            Comment


            • Lista participare Inalnire LC BR - parcarea primarie - Duminica 10.00

              1. XSorynX-80% sanse sa vin
              2. Iamagi - plec spre galati la 10.45
              3....


              Intalnirea cu galatenii la 11.00

              1. Iamagi
              sigpic

              Comment


              • Lista participare Inalnire LC BR - parcarea primarie - Duminica 10.00

                1. XSorynX-80% sanse sa vin
                2. Iamagi - plec spre galati la 10.45
                3. Cristi_LCD


                Intalnirea cu galatenii la 11.00

                1. Iamagi
                2. Cristi_LCD
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Lista participare Inalnire LC BR - parcarea primarie - Duminica 10.00

                  1. XSorynX-80% sanse sa vin
                  2. Iamagi - plec spre galati la 10.45
                  3. Cristi_LCD
                  4. mcm022006


                  Intalnirea cu galatenii la 11.00

                  1. Iamagi
                  2. Cristi_LCD
                  3. mcm022006

                  Comment


                  • Duminică la 10.00 vin si eu că sunt in oras. Dacă erau intălnirile duminica poate nu ratam nici una dar sâmbăta chiar e peste mânâ pentru mine. Vinerea plecam la tară la UNIREA şi veneam duminica asta in fiecare săptămână deci puteam veni duminica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mai e un membru care se plange ca nu poate veni sambata ce facem? Eu duminica nu pot veni am nunta la bucale
                      Last edited by Cristi_LCD; 9 October 2009, 16:11.

                      Comment


                      • Ştefane nu m-am plâns, asta a fost situaţia.
                        sigpic

                        Comment


                        • iuly duminica pleci din ianca?

                          Comment


                          • Nu Sorine din UNIREA-BRĂILA-GALAŢI nu sunt sigur şi IANCA.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sincer sa fiu, nu cred ca mai inteleg mare lucru din discutiile fara sfarsit pe tema intalnirilor. Acum vad ca sa stabilit intalnirea doar duminica, cu toate ca acum cateva zile, a ramas ca ne intalnim sambata noi, si duminica doar ce-i ce vor si pot sa mearga la Galati. Apai dumnezeu sa va mai inteleaga, si o alta chestie, la insiruirea celor care vin pe la intalniri, numele meu a fost omis(sper eu ca neintentionat), cu toate ca nu am lipsit aproape la nici una din intalniri. Si ne mai miram de ce nu suntem mai multi.

                              Comment


                              • asa este mariuse. in ultimul timp cred ca tu au avut cea mai multa prezenta la intalniri. pe bune. gicu cred ca doar era suparat la fel ca mine ca doar noi doi mai scriam pe braila si te-a omis neintentionat.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google