Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misto intalnirea de azi.
    A continuat marea "stiker-eala" inceputa duminica trecuta pe ritm de fanfara si de pasi de defilare.
    Parca mai misto era inainte cand la vechiul pas de defilare murea rama in pamant la 2 metri.

    Comment


    • gicule, nu a mai facut poze atunci. eram deja in parcare..
      armate e cu noi
      poznele?!
      sigpic

      Comment


      • Cea mai tare intalnire. Onor dat in cinstea noastra de oficialitati si de armata . Amenzi in direct. Cate un ratacit cu Opel intre noi. Vreme frumoasa.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • si sa nu uitam de: "Este ziua armatei, da-mi si mie o tigara!".
          bine ai venit amg! poate incerci sa vii si alte dati ca, ai vazut, e frumos si calduros (sufleteste) la noi in club.
          apropo, a fost misto primul loc de intalnire. masinile aliniate una langa alta, in pozitie de drepti (ca la armata ), si puteau sa ne vada cei care treceau pe calarasi.
          multumim si oamenilor care le platim salariile si ei ne dau amenzi, ca ne-au lasat sa incalcam o regula de circulatie cel putin, din partea mea si-au meritat salariul luna asta
          Last edited by bogdan_1984; 26 October 2009, 09:29.
          sigpic

          Comment


          • Da, pe bune, misto tare feeling-ul atunci cand am taiat linia dubla continua cu acordul politiei in fata primariei.
            Cred ca e pentru prima data cand incalc regula asta de circulatie.
            Da...pana la urma...eu tot cu Dinamo tin.

            Comment


            • AMG e cumva 99MCN sau am gresit eu adresa?


              Oricum... pe baza voastra... consumam benzina aiurea... asa cu nevasta-mea... SI sa nu uitam ce i-a facut Stefan tipei cu C1


              A fost una din cele mai frumoase intalniri. Si imi pare rau ca nu a oprit mititelul ala cu OPEL ca sa agatam si noi carpa sa se usuce

              PS: era bine daca ne lasau acolo in fata Agronomului. Era mai la vedere.
              sigpic

              Comment


              • Tu chiar crezi ca daca ne duceam unul din noi ne lasa sa taiem linia continua? Asa nu au putut refuza o doamna. E vorba de alt Opel ce se ratacise printre noi.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • gicu se refera la eleronul de pe Tigra. era mai mare ca masina
                  userul amg nu are numarul ala de inregistrare
                  sigpic

                  Comment


                  • Stiu ce a zis Iamagi. Am si precizat "alt" Opel.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • ala?! cum a venit politia acolo, cum a intins-o...
                      sigpic

                      Comment


                      • Am vazut eu ca tot radeati de pesrsoana care se tot invartea pe acolo cu acel "avion".Cauta pista pentru decolare.amg sunt initialele numelui meu,nu are legatura cu nr. de inmatriculare.Imi pare bine ca ne-am vazut si la fata.V-am vazut pe cativa in trafic dar nu puteam sa va salut (cu un claxon) pentru ca nu ma cunosteati pana cand ne-am vazut.Mai si tot am uitat sa vad si eu cum se vede ledurile pe alb la ceasurile din bord.Data viitoare,pe curand.
                        Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                        Comment


                        • Vorbea invidia din noi de-aia radeam.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • nu mai dati pe topic treba cu carabinierii sa nu care cumva sa vada altcineva care nu treaba si sa nu iasa altceva asa ca trebuie sa ma cinstit ca numai din cauza mea se aduna atatea duminica ca daca eram tot sambata nu venea nimeni la intalnire. Asa ca duminica eu nu cred ca nu o sa ajung ca am la bunici la barlad pomana de 40de zile la bunicu dar sper sa ajung si astept sa ma cinstiti mai ales gicu ca e dator la mine ca iam lipit stikarele si altiiiiiiiiiiiii asa ca hai cat mai multi la intalniri si poate cum spunea gicu odata sa facem un gratarel intre ai nostri asa pe cinste cu catel,purcel,famei sau prietene si puradei
                            HAI FRATILOR CATI MAI MULTI SA ARATAM CA SUNTEM SI NOI CATIVA MEMBRI
                            Last edited by Cristi_LCD; 28 October 2009, 09:00.

                            Comment


                            • 9 golani am fost duminica la intanire. am fost ceva. daca am veni cu totii constant...
                              punem la bataie premii ceva sa atragem lumea la intalnire?
                              sigpic

                              Comment


                              • Punem taxa la inscriere ?

                                Evident ca nu se poate bogdan. Doar daca vreti sa facem un concurs... desi nu prea ii vad rostul.

                                Revenind... EU Duminica nu vin. Sotia e de noapte, iar dupa intalnirea de duminica nu m-am simtit iarasi bine, revenindu-mi abia azi si nici acum in totalitate.

                                Strangeti-va multi .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google