Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • impresii? fara cuvinte.

    dar trebuie sa gasesc cateva, ca altfel imi iau warn

    in primul rand, locatia a fost/este extraordinara. multumim stefan pt locatie.

    al doilea rand, oamenii, extraordinari si ei. pacat ca nu au putut veni toti brailenii/galatenii la aceasta intalnire. dar nu e timp pierdut, or sa mai fie si alte gratarele. sunt sigur de asta.

    avem si un viitor promitator, ma refer la copii

    macarea, fu buna si ea.

    vremea a fost cu noi, exact dupa ce am plecat, incepuse sa ploua.

    zecile de fotografii si filmuletele, reflecta in totalitate frumusetea intalnirii. sa speram ca nu sunt invidiosi colegii din celelalte cluburi

    per ansamblu, nota 10 din partea mea

    la mai mare, la mai multi, la mai multe!!!
    sigpic

    Comment


    • va multumesc si alta data cand ne mai hotaram o sa fac pregatirea maidin timp sa avem detoate suntem primiti an continuare cu multa caldura

      Comment


      • Lasa ca astea sunt frumoase, asa pe nepregatite foarte. Daca o pregateam mai mult nu mai avea succesul celei de ieri. Stiti cum este? Te pregatesti mult, astepti mult de la ea. Mai bine asa pregatire pe fuga si rezultate surprinzatoare. A fost fain.

        Comment


        • Bai fratilor,mai terminati-o cu laudele ca mai am putin si plang ca nu am putut ajunge si eu.

          Comment


          • Organizam ceva duminica?
            sigpic

            Comment


            • cum sa nu organizam.lista ar trebui deschisa de Cristi_LCD
              sigpic

              Comment


              • Lista Participanti Intalnire 01.02.2009

                1. ...


                saptamana asta nu vin :|. acum chiar ca nu mai gasesc sofer. vin peste 2 saptamani ;). Atunci aducem si stickerele!
                sigpic

                Comment


                • Hai Cristi_LCD!!!
                  Deschide lista! Sa vedem:
                  unde?
                  cum?
                  si cind?
                  sigpic

                  Comment


                  • Intalnirea este Duminica la ora 10:00(zece) in parcarea PIC. Ne intalnim la 10 ca la 10:45 vreau sa plec la Galati(am auzit ca niste oameni se aduna in parcare la Popescu si vreau sa vad cei cu ei pe acolo ).
                    1 - Cristi_LCD
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • pai si atunci ce facem? ne intalnim la 10 la pic si cine vrea sa mearga in galati pleaca la 10:45? eu as fi de acord cu asta. deci...

                      intalnire parcare PIC ora 10, plecare spre galati 10:45

                      1 - Cristi_LCD (braila-galati)
                      2 - bogdan_1984 (braila-galati)
                      3 -
                      sigpic

                      Comment


                      • Am tranzitat ieri orasul vostru. La fel ca si Galatiul, mi-a lasat o impresie foarte placuta, cu o singura exceptie: va lipsesc indicatoarele de orientare (dreapta catre Slobozia, stanga catre Buzau etc). Cei din ardeal stau mult mai bine la capitolul asta. M-am uitat dupa Logane si la voi si in Galati si nu am vazut nici unu' marcat LoganClub, pe unde umblati? Va salut pe toti si va urez numai bine.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • ne gasesti duminica pe toti la un loc
                          sigpic

                          Comment


                          • Inca nu ne-au sosit stickerele. Cand vin, impanzim oarsul de LC Braila ))
                            sigpic

                            Comment


                            • Cred ca ora nu prea e potrivita!
                              La 10.00 chiar nu pot ajunge duminica!
                              sigpic

                              Comment


                              • stikarele ca stikare ca abia e anceputul dar de indicatoare fostul primar are fabrica industriala de feroase si lea luat la fier veki caz nu mai avea materie prima pt viitor primarul nou va amplasa unele occidentale electronice

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google