Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu cobi!!!!!!!!!

    va fi soare sau chiar daca nu, se va face vreme frumoasa daca ne vede multi
    asa ca hai sa fim mai multi
    Last edited by Cristi_LCD; 4 March 2009, 21:04.

    Comment


    • Intalnirea de duminica se va tine la 10:00 astfel incat cei ce vor (si pot) sa mearga la Galati sa aiba timp sa ajunga.
      Propuneti fiecare cate 1 (unu) loc de intalnire si apoi vom alege unde. Propunerile se fac azi si maine. Eu sunt arbitrul . Pacat ca parcarea de la Polivalenta nu-i libera .
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • un loc bun ar mai fi tot in parcul monument .. la cruce .. intrarea catre stadion. acolo veneam cu multi dintre prietenii mei .. si nu era deloc curent.

        un alt loc.. la primarie parcarea de la statuie..am la astea m-am gandit eu.. altele nu imi vin in cap

        Comment


        • si parcarea de la stadion e buna e adapost sper sa fie si liber sau parcarea de la cimitirul sfantul constantin dar sa putea sa mai fie ocupat cateodata si duminica la ora 10 nu pot veni ca sunt la obor

          Comment


          • Nu maii zice nimeni nimik pe aici?...liniste si pace

            Comment


            • somn usor membrilor logan braila

              Comment


              • multumesc la fel

                nu-i cam devreme?

                Comment


                • ehe...lumea munceste nu gluma. eu inca ma mai gandesc la o locatie.
                  sigpic

                  Comment


                  • Poate parcarea din fata portului!?!?
                    sigpic

                    Comment


                    • acolo e dihtamai curentul.

                      dar, cei care ati fost la intalnire la galati, probabil ati vazut ca este destul de curent in ambele dar ei nu se plang. ca si locul e misto. mai pot face un gratar, ba una alta.

                      asa ca trebuie sa lasam mofturile la o parte si sa ne gandim la un loc practic, ferit.
                      sigpic

                      Comment


                      • Chiar nu e un moft! E parerea mea!
                        sigpic

                        Comment


                        • Hai ca incet incet gasiti voi o cale de intelegere.

                          Comment


                          • Ciprian...la voi tot asa cred ca a fost pe la inceputuri...putina dezorganizare..dar s-a rezolvat... La fel o sa fie si la noi.

                            hai oameni buni...locatii, locatii.acum se observa cat de bine ne cunoastem orasul...sau ma rog.. Cat de mic este

                            Comment


                            • Domnilor m-ati ales "politai" suferiti. Asta-i topicul de intalniri asa ca de acum in colo o sa incep sa sterg posturile care nu au legatura cu topicul.
                              Pentru discutii generale: http://www.loganclub.ro/forum/discut...-t9510p17.html
                              @mcm022006 unde-l vezi pe Ciprian? . E lupulucian .
                              @johntase la care parcare te referi?
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • back in business

                                parcarea de la primarie de la statuie, este libera duminica dimineata. acum nu stiu daca comenteaza ceva astia care pun caracatitele, ca intr-o dimineata au saltat 2 masini de acolo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google