Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu stiu daca o sa pot sa merg, desi mi-as dori o plimbare la ianca (dar cu ligheanul meu).

    sa vad in ce sofer gasesc si daca am, fiti sigur ca merg.

    ia ziceti braila, cand o punem si noi de o excursie? un week-end in afara orasului? cum a fost galatiul la lepsa si toate cele... mergem si noi. locuri sunt. facem?
    sigpic

    Comment


    • la lepsa?! nu mai merg niciodata cu loganul meu. mai asteptam putin cu excursiile. la vara cand s-o mai incalzi.

      as putea sa iti conduc eu ligheanul. dar sa stii ca nu sunt adeptul vitezei. adica nu imi place. mai ales ca e si sosea cu o banda pe sens
      sigpic

      Comment


      • Pentru o Lepsa....sigur ca da, dar sa mai creasca putin temperatura afara!
        sigpic

        Comment


        • nea tase cand e vorba de gratarel vii sau de plinbari dar de antalniri ?

          Comment


          • vine si acolo, numai ca el s-a scuzat, caci isi duce fetita la pregatire.

            discutam pe discutii generale de o posibila excursie... vedem noi, poate inainte sau chiar de pasti o excursie sau dupa.
            sigpic

            Comment


            • Bine ne intalnim la Murgoci la ora 11:00. Dupa aceea cine vrea merge la Ianca.
              1 Cristi_LCD (eu merg si la Ianca)
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Murgoci la ora 11:00
                1 Cristi_LCD (eu merg si la Ianca)
                2 mcm022006(ianca)
                3...

                Comment


                • eu cred ca o sa vin direct la ianca. mai intru si discutam.
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • si eu tot la Ianca ...........CRED

                    Comment


                    • nu ma este ca zul sa ma trec pe lista cred...PREZENT DUMINICA LA IANCA
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by iuly75 View Post
                        nu ma este ca zul sa ma trec pe lista cred...PREZENT DUMINICA LA IANCA
                        Si eu ''prezent''!
                        KISS FM ALBASTRU 1.6[url=http://www.userbars.be][img]http://img13.imageshack.us/img13/1200/20

                        Comment


                        • pai, voi va treceti pe lista astfel:

                          Murgoci la ora 11:00
                          1 Cristi_LCD (eu merg si la Ianca)
                          2 mcm022006(ianca)
                          3 iamagi - nu stiu daca gasesc sofer - bogdan, maine seara discutam - asta daca vrei tu sa fi sofer... daca nu poate gasesc eu

                          Ianca ora 12 - 12.15

                          1.Cosmin_ruz (cred)
                          2. Claudiu_PYS (cred)
                          3.Iuly75
                          4. Vis87 - vreau sa iti vad masina ca data trecuta ai venit cu dacia... papuc.


                          ok. am inteles mcdan e la focsani, dar ce se intampla cu dobre stefan, johntase - ziceai ca iti duci fata la pregatire la 11, deci pana la 11.30 ai timp sa ajungi la noi.
                          Last edited by iamagi; 27 March 2009, 20:56.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by iamagi View Post
                            4. Vis87 - vreau sa iti vad masina ca data trecuta ai venit cu dacia... papuc.
                            Deocamdata nu are mai nimik deosebit!De acum incolo sper sa sufere cateva modificari!
                            KISS FM ALBASTRU 1.6[url=http://www.userbars.be][img]http://img13.imageshack.us/img13/1200/20

                            Comment


                            • aha! a intrat si in tine febra modificarilor? dar mai bine, hai pe discutii generale
                              sigpic

                              Comment


                              • AAA apropo stefane daca vii la ianca duminica maneta e gata
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google