Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a mers incet din cauza vantului. zi mersi ca ai ajuns si la 150 si ai scapat cu bine

    asta e! ma zgarai pe ochi ca nu am putut merge si eu.

    pana la urma ce i-ati facut la masina lui cristi?

    LE i-ati trantit un LOGAN CLUB?
    Last edited by bogdan_1984; 30 March 2009, 12:08.
    sigpic

    Comment


    • Da color .
      Cred ca ajungeam si la 160 dar se terminase "liberul".
      Apropo ne semnalizau de pomana, in Silistraru nu era radar cand am ajuns eu.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • a fugit de voi radarul.

        am vazut si pys-ul de la spate. este misto posteriorul.
        sigpic

        Comment


        • Da, panaramele alea cu seatul lor sau ce c***t era, faceau flash-uri in disperare. Si m-am am schimbat cate ceva la detector, da-l mai tare, doar o alarma falsa la intrare si atat. Si am mai mers si cu 50 in sat. Apoi in lacul sarat, iar am mers asa, mi-a ticait detectorul si i-am facut si lui marius semne sa incetineasca

          iuly mersi pentru eleron, urmeaza sa il vopsesc, sper.

          si ce a mai batut vantul. se simtea in depasiri cum te arunca dupa sosea. cel putin marius, frana cand ii veneau tiruri din fata ca il aruncau la 120 - 140 dupa sosea.

          a, ca tot veni vorba de marius: tu iei toti laurii, iar celui care a facut poza ce ii ramane? pozele din mers sunt facute de juniorul. marius intentionat a lasat-o incet sa ii facem poze . a, inca ceva marius, de ce ai pus pisica pe forum?

          si cum ramane cu zgarietura de la masina ta? hai pune-le si pe alea, ca pe a mea ai aratat-o )

          bestiale pozele. au iesit super cele in mers. am facute cam putine in ianca . oricum, ai camera buna.

          ce mai atata, a fost super intalnirea.

          acum citez din declaratia lui marius: "masina mea nu a mers niciodata asa: cu 120 constant" si se tinea dupa cristi .

          consumul la mine la intoarcere a iesit mai mult decat bine: 6.3. La dus, nu l-am facut ca avea deja 100 km facuti dinainte.
          sigpic

          Comment


          • Io cred ca am avut consumul mai mare
            Last edited by Cristi_LCD; 30 March 2009, 15:11.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • cristi dar ce era exact in poza 21?

              mie mi-a iesit l aintoarcere viteza constana de 62 km/h .

              la dus nu stiu.
              sigpic

              Comment


              • Depasire pe linia continuua. Cand am reintrat pe banda deja eram pe linia continua.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • daca chiar voiai sa fie stearsa, o stergeai chiar tu
                  sigpic

                  Comment


                  • Avem onoarea de a va invita la Regionala LoganClub pe Moldova, ce se va desfasura in data 14 iunie, la Galati.
                    Detalii aici http://www.loganclub.ro/forum/patra_...ie-t11314.html
                    Va asteptam

                    Comment


                    • venim venim. cum sa nu. sa fie ce o fi, dar vin.
                      sigpic

                      Comment


                      • frumoase poze pacat ca nu am facut una in grup niciodata de cand ne gasim
                        Last edited by Cristi_LCD; 31 March 2009, 08:12.

                        Comment


                        • multumim de poze...imi plac, mai putin cele in care apare RUZ-ul...murdar.
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • Cristi si cu mine ne-am gandit ca la urmatoarea intalnire, sa coboram pe faleza la capitanie. ca vremea a inceput sa se faca din ce in ce mai frumoasa.

                            iar la intalnire, eu vin cu o propunere si voi imi spuneti daca sunteti deacord.

                            puteti sa incepeti lista. eu mai astept putin "sa se linisteasca apele"
                            sigpic

                            Comment


                            • cu ce propunere vi?

                              mi s-ar parea normal de acum lista sa o inceapaa cristi si sa zica el locatia, caci el este organizaorul acestor intalniri.

                              saptamana asta sper sa vin.
                              sigpic

                              Comment


                              • fac eu o propunere! sa organizam intalnirea sambata dimineata.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google