Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai si cu video.

    Comment


    • Multumesc si eu ptr poze ...
      Butea Aurel Laurentiu
      fara linkuri externe in semnatura
      BR - 21 - CNB

      Comment


      • Originally posted by mcm022006 View Post
        Florentin.. am o rugaminte.. sa iei legatura cu mine pe messenger .. id-ul meu este mcm022006.. vreau sa mai stam de vb .. sa te mai intreb una .. alta...

        sau incurc nume?... baiatul caruia i-am hartuit azi masina
        Mie cand i-mi hartuiesti masina?
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Cristi, stai la rand ca acum mai are me munca la a mea.

          Una peste alta, referitor la intalnirea de ieri, din cauza numarului prea mare de participanti "loganisti", parcarea de la murgoci a inceput sa devina neincapatoare pentru masinile noastre. Acum incepem sa parcam si pe cealalta parte a strazii. . E super misto ca suntem si mai multi patimiti dornici de intalniri, numai ca atunci cand te "plimbi" de la o masina la alta trebuie sa fii atent sa nu dea peste tine masinile participante in trafic.

          Super-constructiva pentru mine intalnirea de ieri pentru ca asa am vazut ce fel arata masina mea fara ceasuri si bord. Daca nu era Marius, eu nu aveam curaj sa-mi desfac singur suruburile alea ca sa umblu pe acolo.

          Comment


          • Data viitoare coboram la capitanie ca acolo este loc mai mult.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Super idee, numai sa fie si ceilalti deacord.
              Asa nu mai stai cu frica ca da unul grabit peste tine cu masina.
              Daca sunt si ceilalti deacord, e ok.
              Si e mai mult spatiu pentru teste la capitanie, mai putina lume....asta e parerea mea.
              Last edited by florentinn; 25 May 2009, 10:33.

              Comment


              • or sa fie deacord. isi dau si ei seama ca deja incepe sa se aglomereze parcarea si in loc sa fim cu totii pe aceeasi parte, stam cu ligheanele imprastiate.

                eu sunt pentru capitanie
                sigpic

                Comment


                • Este ok la Capitanie, desi, daca nu schimb bateria, mie nu-mi trebuie mult spatiu, ca si-asa nu misc masina

                  Comment


                  • pai, tu nu ai vazut cat spatiu am ocupat eu la parcare?
                    sigpic

                    Comment


                    • Propun adminilor sa faca un thead numai cu imagini si video, pentru a le gasi mai usor pozele ce parere aveti ?
                      Butea Aurel Laurentiu
                      fara linkuri externe in semnatura
                      BR - 21 - CNB

                      Comment


                      • e ok din partea mea...

                        Comment


                        • Probabil va ganditi la pozele si filmarile de la intalnirile Logan Club Braila. Acest lucru se poate face de orice membru, nu este nevoie de administrator sa faca asa ceva.
                          Doar ca pentru a nu da cu bata-n balta sa fie facut topicul in cadrul LC Braila.
                          Cel mai bine initiaza acest topic cineva care are si poze de la intalniri astfel incat primul post sa contina si material.
                          Mult noroc.
                          Aceasta discutie se incheie aici ca deja o dam in off-topic.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Si mie mi se pare o idee buna sa ne intalnim jos la capitanie. E mai liniste, nu sunt atatia curiosi, si ne putem desfasura in voie.

                            Comment


                            • o veste buna pentru mine, ce-i drept de ieri este, am ridicat masina de la service, de acum incolo vin cu masina la intalniri, nu mai vin perpedes
                              sigpic

                              Comment


                              • Bogdane, e o veste buna si pentru ceilalti mah, sa ai si tu masina la care sa te joci cu casetofonul si sa-i consumi bateria

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google