Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim VALERIU
    te mai asteptam!

    Comment


    • Da Iamagi..bara ...am uitat
      sigpic

      Comment


      • Multumim pt aprecieri Valeriu, si te mai asteptam si alta data.

        Comment


        • M...da, cand intentionam sa-mi fac cunoscuta prezenta pentru ziua de maine, constat ca intalnirea a avul loc.
          Ramane pe saptamana viitoare.

          Comment


          • super cotiera.mersiValeriu

            super cotiera.mersi Valeriu

            Comment


            • cu programul care lati ales de antalnire sambata la ora 10 ami pare rau eu unul nu o sa pot ajunge niciodata daca era cumva pe la orele 17 18 19 era altceva dar asa devreme nu pot sa vin ca am de perdut alceva carei mai important asa ca mai ganditiva

              Comment


              • treaba sta cam asa ceva.
                sambata si duminica doar la orele astea se poate pentru ca mai tarziu se aglomereaza locul, implicit alt loc de intalnire.
                in alte zile adica L-V, doar dupa ore de munca 16-18, implicit alt loc de intalnire.
                sa nu va ganditi la ore de intalniri oficiale tarzii, pentru ca nu se mai vede nimic. plus de asta, se scurteaza ziua, asa ca...
                eu am expus cum arata treaba la ora actuala. ESTE SIMPLU CA BUNA ZIUA!
                ne implicam si noi putin, fara sa ne mai dam cu presupusul (asta ar insemna sa isi spuna TOTI pdv) sau lasam organizatorul sa aleaga in locul nostru?
                Last edited by bogdan_1984; 31 August 2009, 20:54.
                sigpic

                Comment


                • Asa cum am spus cu o saptamana in urma majoritatea a decis sa fie sambata. Ora e clar ca trebuie sa fie dimineata din motivele expuse de Bogdan.
                  Totodata s-a stabilit ca cine are chef de intalnire in cursul saptamanii la o cafea, suc etc sa faca anunt pe forum si daca sunt doritori se intalnesc. Intalnirile din cursul saptamanii nu sunt oficiale si e clar ca se fac dupa ora 16 cand se termina programul. Ca si idee intalnirile din cursul saptamanii se fac la restaurantul Marinarul pentru a se putea intra la un suc ceva. Numai bine.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • multumim pt lamuriri eu unul kred ca o sa ma retrag ami pare rau

                    Comment


                    • eu sunt de parere ca nu s-a schimbat cu nimic statistica numarului de participanti la intalnire, odata cu schimbarea zilei si orei. poate trebuie sa ne gandim la altceva, daca chiar vrem sa facem ceva cu acest club.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu cred ca e cazul sa stricam ceva ce este deja facut( intalnirea) doar pt ca sa schimbat ziua. Cum zicea si Cristi, majoritatea a ales. Sincer sa fiu, si eu preferam alta zi(vineri seara), dar daca majoritatea a fost de alta parere, nu m-am suparat, ci dimpotriva, de cate ori voi putea ajunge la intalniri, o voi face cu cea mai mare placere.
                        Cred ca nu este o obligatie, ci doar o intalnire amicala. Eu unul asa o percep.

                        Comment


                        • imi pare rau baieti.. eu sambata nu vin ca plec la bulgari prin albena

                          Comment


                          • Si la mine este 50% probabilitate sa nu vin. Ma duc la Cuza Voda. Oricum ar fi fost sambata sau duminica probabilitatea era aceiasi.
                            Deci lista pentru sambata ora 10 o deschide altcineva care vine sigur.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Nici eu nu pot veni, acelasi motiv:plecat din localitate.

                              Comment


                              • eu aveam de gand sa vin, dar in conditiile in care nu mai vine nimeni, nu mai vin nici eu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google