Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cata, sunt plecat si nu pot ajunge duminica, eu doar i-am raspuns lui vali la intrebare
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • a inteleg
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by vali205 View Post
        care este motivul pentru care primesti ban?
        in cazul de fata au luat 2 persoane ban, cei care au criticat ceva despre intalnire si nu sunt recunoscatori pentru eforturile depuse de membrii LoganClub Brasov, adica sunt nesimtiti,sa comentezi pentru munca altora e cel mai usor.
        nu maiam nervi pentru discutii inutile daca da sau nu pentru orice motiv, si mai ales cu membrii din Brasov. sa supuneti la vot sau sfatul batranilor daca sa i se dea ban unui membru? nu mai am timp de asa ceva si sincer imi pare rau ca iau asemenea decizii. daca eu nu m-am chinuit cu vorba buna si ...
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • crede-ma ca nu se rezolva nimic dand ban la unu si altu problema trebuie rezolvata cat mai repede
          cred ca tot ce a fost pe forum a izbucnit mai repede decat trebuia si nu s-a mai asteptat pana duminica
          plus ca daca e sa sa analizezi la rece tot,cred ca fiecare a facut cate ceva,daca nu se facea nu iesea regionala cu a iesit
          problema de fapt e in alta parte,nu la eveniment in sine,dar banuesc ca dupa ce se va face intalnirea de duminica se va lamurii toata situatia

          Comment


          • fi sigur de asta
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • parerea mea ca incepator este ca s-a luat prea repede ban !!!! poate oameniii aveau si ei dreptate in felul lor, sau poate ca nu ,oricum chestia trebuia analizata si discutata in intalniri!!!
              [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

              Comment


              • nai ce discuta despre banuri...

                Nu fa revolta pe forum , respecta regulamentul ..si nu ai sa ai probleme... doar daca li se pune pata pe tine (ma refer la moderatori)
                Last edited by mumus; 4 March 2010, 23:34. Reason: Automerged Doublepost
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • k sarumana pt sfat era o parere dar daca e asa deacum ma abtin!!!! nu urmaresc nici o revolta pt ca nu sunt in masura sa imi dau cu parerea!!!!
                  [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                  Comment


                  • o seara placuta domnilor
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • si tie omule...vb duminica..sau la tel...sau ...
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Salutare,sper sa reusesc duminica sa vin la real cu toate ca pe 8 martie e ziua de nastere a mamei si a sotiei si musafirii o sa curga duminica nu luni,dar as vrea sa vad cu ochii mei ce si cum are fiecare de spus.Sper sa fie prezenti toti cei care au de reprosat ceva si sa si spuna ce au de spus dupa atatea valuri facute pe forum,nu acolo de fata cu toti sa isi piarda brusc vocea!!!
                        VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Bună dimineaţa, duminică ajung şi eu la întâlnire. La mulţi ani pentru "fetele" tale Alin!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by metaxa View Post
                            parerea mea ca incepator este ca s-a luat prea repede ban !!!! poate oameniii aveau si ei dreptate in felul lor, sau poate ca nu ,oricum chestia trebuia analizata si discutata in intalniri!!!
                            ai dreptate, ban s-a dat extrem de usor si da, probabil ca au dreptate in felul lor, dar asta nu-i scuza cu nimic ca doar fac scandal pe forum, critica si doar comenteaza, arunca in stanga si dreapta cu vorbe.
                            uite aici un post pe care eu il consider decent #564

                            ca si completare la mesajele primite de la cei care si-au luat vacanta, n-am fost influentat de nimeni pentru decizile luate. am sanctionat pe toti cei care au ignorat o decizie luata de mine si care din nou si evident, este pura nesimtire fata de mine.
                            daca nu respecta decizia luata de un moderator, ce respect sa mai aiba fata de organizatorii din Brasov?
                            Last edited by crististreulea; 5 March 2010, 09:59. Reason: Automerged Doublepost
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • intru si eu dupa ceva timp pe forum, si furtuna iar. daca iese nasol duminica la intalnire va salut pentru o perioada pana se mai linistesc apele, ca nu vreau sa ma mai amestec in asa ceva.
                              adevarul e de partea lui cristi, cat s-a zbatut si i-a atentionat pe multi de multe ori (inclusiv pe mine), si rabdarea ajunge si ea la un punct 'culminant'. asta e. eu m-am potolit, intru pe forum in principiu o data la 2 saptamani daca nu am treaba, si ma abtin unde nu-mi arde cojocu`.
                              am aflat care ar fi motivul acestei furtuni, nu vad nimic scris, o sa vorbim duminica. sper sa nu fie adevarat ce mi-au auzit urechile ieri, si ca totusi ne tratam cu respect intre noi, ca nu suntem niste necunoscuti.
                              imi pare rau pentru pentru ssg ca s-a retras, sper sa nu mai urmeze si altii... poate totusi se razgandeste.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • si eu sper sa se linisteasca apele si sa fie ca inainte
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google