Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa va spun eu cine urla in acest moment?
    Detector de Clone
    Super Moderator



    si urla cat il tin link-urile. in caz ca nu stiati, chiar face treaba pe aici.
    voturile actuale eu unul le consider nule. unde s-a ajuns... ce oameni...
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • de parere cu cristi. asteptam intalnirea de duminica si vedem pe urma ce facem...mai bine nu mai intrati nici unu pe forum din brasov si gata. faceti un efort si relaxati-va ca e weekend. intru la pranz, furtuna, intru acum 15 minute, deja e tornada, cel putin un ban nou... mi-e teama de un t(z)unami...deci lasati-o moale fratilor, la intalnire duminica om vedea ce o iesi. aici oricum nu rezolvam nimic, in afara ca se mai inroseste cate unu, si iar avem audienta record, mai ceva ca la zero tv.

      eu ma abtin de la vot.
      Last edited by B 83 RMJ; 6 March 2010, 00:28.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • abea astept sa se termine cu certurile
        sigpic

        Comment


        • dupa cum se vede.... o seara buna
          sigpic

          Broker de asigurari DESTINE

          Comment


          • am ajuns la concluzia cand vrei sa faci ceva si nu ai cu cine mai bine nu incepi.... asa ca ma lasati draq in pace!!!!!!
            sigpic

            Comment


            • iar dispar posturile?unde e postul lui cristi xp in care zicea ceva de clonele lui unic?si postul meu?

              iar umblati la maimute?????este evident a intrat cine nu trebuia si de aceea
              Last edited by gigi-kent; 6 March 2010, 00:47. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • au fost sterse la cererea userului unknown. te simti mai bine acum?
                nu esti convins? intreaba-l
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • atata cearta cand se termina
                  sigpic

                  Comment


                  • nu e treaba ca ma simt mai bine dar am ramas cu sechele de la ultimul scandal
                    sigpic........restul e NoSpeedLimit

                    Comment


                    • salutare baieti ....nu ati mai terminat cu certurile?????ramaneti cu bine....drumuri bune

                      Comment


                      • panacotic si sa ai drumuri bune dezapezite ca la ce vreme ie afara ia luat iara prin surprindere pe drumari
                        sigpic

                        Comment


                        • deci ....
                          Daca voi nu ma vreti..Eu va vreau.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Originally posted by ovidiu_elos View Post
                            buna seara!
                            Ma tot uit pe aici pe forum si nu imi vine sa cred cum s-a schimbat toata treaba acum o saptamana toata lumea era bine dispusa si avea chef de caterinca iar acum toti sunt suparati si sunt pusi pe scandal.A fost carnea stricata?Ce nu v-a priit?
                            Deci sa o luam cu inceputul.
                            In primul rand duminica o sa se faca tombola si sa fie prezenta toata lumea ca sa nu mai comenteze nimeni,fiecare cu manuta lui sa isi traga norocul,dupa tinem sedinta cine ce face si cum o sa stea treaba de acum incolo.Nimeni nu va tine cu forta fratilor aici ,cui nu ii convine poate sa plece ,decat cu de-a sila mai bine lipsa.Referitor la Sebi si la Stresu ,multi dintre voi nu stiti cum au stai ei si ce au facut ei ca aceasta regionala sa iasa ok.S=a intrebat cineva cat combustibil si cat timp pierdut au cheltuit ca sa iasa ce toata tara ne lauda.Nimeni nu a zis nik referitor la asta.Cati dintre voi au gasit un sponsor ?Toti sunteti buni de gura (aici se stiu ei care) dar cand e sa faceti ceva toti dati din umar si va tirati ca aveti treaba.Si la intalniri se vorbeste ceva si unii habar nu au ca su fost la intalnire si pe urma au pretentii .Deci concluzie ori suntem uniti si facem ceva ok cu care sa ne destindem ori daca nu lasati-ne fratilor in pace ca mai sunt si altele de facut nu numai sa ne certam.
                            o seara buna va doresc!
                            Nu e greu sa pleci din Logan Club e greu sa rezisti in el!!!!


                            ai scris c-am multe balarii...
                            1. noi suntem clubul...
                            2. daca mai mult de 50% din noi vor schimbare...va fi.
                            3. daca tie nu iti va place ce va fi...esti liber sa aduci o schimbare.
                            4. cine esti tu de inviti lumea sa plece din club ?
                            5. si eu am zis ca vedem duminica...
                            6. nu mai vb pe forum...vorbeste face to face.


                            Catre moderatori : Va rog lasati posturile mai normale macar 24 h ca sa le putem citi cu totii.
                            Catre Sebi8a : ... daca iar stergi posturile care tie nu iti plac...rusinica.
                            Last edited by mumus; 6 March 2010, 08:32.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • da foarte frumos au fost sterse o gramada de posturi care nu contineau nici o jignire si nici un repros !!!! ma gandesc serios daca sa mai intru sau nu pe forumul asta!!!!
                              [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                              Comment


                              • dupa orice ploaie vine soare...mai devreme sau mai tarziu...asa va fi si aici...
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google