Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai e big mac-ul 10 ron la mc ?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • sustin afirmatia lui mihaitodi
      sigpic
      nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

      Comment


      • mihaitodi: realizezi ca imi ceri sa iau masuri impotriva a aproximativ 16 membrii din Brasov? imi dai exemplul celor din Constanta "a fost exclus din Club", apai realizezi ce-mi ceri?
        in caz ca unii nu au inteles, eu nu decid ce faceti voi in Brasov, eu doar pastrez ordinea si disciplina.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Bine scris ptr.cei ce nu inteleg anumite lucruri care sunt clare ca lumina zilei
          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

          Comment


          • eu sunt curios de anumite persoane ,,care au zis in gura mare ca se retreg din club" iar acum sustin altceva si pe altcineva si la fel persoane care nu au mai fost nici la intalniri nici pe forum nu au mai postat si acum incearca sa faca scandal, majoritatea a decis, de ce nu va impacati cu ideea?
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • te asteptam cu drag
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • Ptr.ca nu sunt ei majoritatea,asta-i doare sau mai bine zis il doare. La intalniri mai rar,pe forum aproape inexistenti si acum pac-pac dintr-o data apar cu niste comentarii fragile.

                SE STIU EI CARE SUNT!!!! DACA NU II NUMESC EU
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • Daca va referiti la mine sa stiti ca nu caut scandal chiar deloc si am si spus ca nu sunt eu in masura sa-m idau cu parerea pentru ca nu am fost prezent eu numa vroiam sa fie pace atata si nu ma intereseaza cine este organizator atata timp cat ne intelegem o sa vin mai des la intalnire ca din cate am citit pe forum intalnirile sunt foarte frumoase. Nu am vrut sa-mi sariti toti in cap daca la mine va referiti ca nu am fostla intalniri si nici pe forum si acuma caut scandal

                  Comment


                  • Domnilor ideea este simpla atata timp cat la intalnirea de aseara de la Macromall au fost majoritatea celor care sunt prezenti de obicei la toate intalnirile ( si chiar a fost o super intalnire) si chiar ne-am simtit bine clubul va merge mai departe si fara Sebi.
                    Sebi sfatul meu este sa te impaci cu ideea ca nu mai poti organiza intalniri si ca lumea nu te vrea ca si organizator dar nu ca si coleg.Vino rezolvati probleme personale cu cei cu care nu te intelegi sa terminam cu toata gluma asta de prost cust.Eu unul te-am sustinut si te susntin pentru tot efortul de oragnizare de la Regionala si nu numai eu spun asta ( majoritatea celor din logan club brasov spun asta) dar cu cele intamplate dupa regionala nu pot sa fiu de acord.
                    Hai sa excludem 90% din oameni din club doar ca nu sunt de acord cu tine mi se pare o mare prostie si daca sunt pus in situatia de a alege intre a fi cu tine si de a fi cei ceilalti membri de club am sa aleg sa fiu cu ceilalti pentru ca acolo ma simt bine si nu vreau sa imi pierd majoritatea prietenilor din logan club brasov doar de dragul unuia singur.Majoritatea vor bannerele de la club pentru ca s-au dat bani pentru ele si eu zic ca ar trebui sa le dai pentru ca asa este normal.
                    Eu cam atat am avut de zis.
                    sigpic
                    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                    Comment


                    • nu de tine e vorba, tu nu ai fost nici la intalniriile cu pricina nici pe forum la posturile cu pricina
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • Bine multumesc ca m-ai lamurit. O sa vin de acuma la intalniri.

                        Comment


                        • perfect de acord cu gabi

                          eu zic sa lasati certurile deoparte clubu va merge mai departe cu noi si cu cei care vor mai veni nu inteleg de ce cautati cearta doar pe forum sau ne provocati pe noi sa vb urat sa lom bannat dar din pacate nu mai raspundem la provocari si de ce sunteti invidiosi ca mumus ieste votat k organizator eu (parerea mea) e omul potrivit
                          pt sebi eu nu am pus bani la banner da cred ca ar fi frumos sa il dai inapoi
                          Last edited by catalinnyk; 25 March 2010, 12:18. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • Gabibv respectul meu ptr.ce ai scris.asta e adevarul.
                            Forzza nu ne refeream la tine!!!!! Dar hai la intalniri,odata!!!!! Trece timpul.
                            Glumesc.
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • Alo fii sigur ca o sa vin

                              Comment


                              • Duminica la Real aduc eu sucul doar ma cheama si Florin :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google