Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Deci ...Draga mumus ,nu ai dreptul sa-mi dezaprobi pozele,atata timp cat au fost postate corect ,la un thread de intalniri ale membriilor,si pe deasupra sa mai stergi si pozele lui florinc_99,care au fost postate si ele corect ,si nu sunt deloc off .au facute la o intalnire cu membrii ai LOGAN CLUB BRASOV !!!
    boly76 - nu sunt poze personale,neam intalnit pur si simplu la un gatar,si la cea de la livada nu am mai apucat sa ajungem ca nu se maiputea cobora din cauza cacoborau junii... si de aceea am postat poze asa cum sa facut si la livada am facut si noi cateva poze..de aceea nu trebuiau sterse."

    ar trebui sa citesti ce scrii,sau deschide un topic:Intilniri Intimplatoare

    si daca v-at intilnit intimplator bagai la generale :bai am fost la un gratar si surpriza!
    pentru unul care s-a ocupat de curatenie prin posturi ar trebui sa stii unde trebuia postat
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • bv06rmn -pai puteai sa pui poze de ce sa nu pui ,sa vedem si noi cum a fost ...

      nu e vorba aici de mama si tata e vorba de noi cei din club,nu suntem niste straini ,asa cum am pus noi poze puteai si tu sa pui poze cu tine si metaxa la gratar,ca doar va-ti intalnit intre membrii,si cand mergeti la intalnire la cafea de exemplu si va intalniti intre mebrii si faceti poze poti posta poze ,asta daca doresti numai .dar na acuma fiecare cum doreste.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • interesanta teorie, mie unul nu mi se pare corect ceea ce a-ti facut voi. Altii iti spun eu ca nu faceau asta
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • Sebi8ta ...Florin... rusinica...
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • astea fiind spuse, va doresc o noapte linistita
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • la faza asta s-au vazut aia pe care ii doare in fund ... de forum ...
              mare pacat sebit8a ...
              si mai zici mereu ca te zbati ...
              pentru ce ...?

              o seara placuta ...
              numai bine ...
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • Baieti...Noapte buna... Cei care au vrut scandal..l-au avut... pacat ca inca nu am invatat sa dau ban...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • bai ia gata ........
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • stii ce inseamna pozele astea puse si facute pe sustache mai pe romaneste!!!!! BISERICUTE !!!! nici eu nu sunt deacord cu pozele atasate de voi chiar daca nu le-am vazut!!!! felicitari voua ca va intelegeti bine si ati legat prietenii dar cred ca daca era o intalnire fulger la gratar trebuia anuntata!!!! daca e asa eu ma intalnesc in fiecare zi cu un membru al clubului o sa ne facem poze sa le postam sa vedem ce o sa iasa!!!!!!
                    [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                    Comment


                    • neam mutat bâlciu aici ?...haideti sa trecem pe la fiecare topic...daca tot facem tot varza sa o facem pana la capat
                      sigpic

                      Comment


                      • deci mumus draga lasa-te de moderat forumul, e o rusine din partea ta ca organizator sa nu sti cine merge la TULCEA , sa nu sti sa utilizezi comenzile de moderator si sa nu sti sa dai o explicatie unui membru.

                        Explicatie ai avut... deci esti mincinos...
                        Stiu cine merge..deci minti..
                        nu ma las de moderat.
                        Last edited by mumus; 11 April 2010, 23:33.
                        sigpic

                        Comment


                        • boly76 -nu este necesar sa deschidem o mie de threaduri ptr. orice chestie ,asa ca pozele au fost postate la intalniri ca doar ne-am intalnit,nu trebuia sa postez la discutii generale ,ca doar nu discutam o problema ci doar postam niste poze ,cu o mini intalnire cu membrii LOGAN CLUB.E simplu lasa pozele si doar scria o atentionare si era ok. posturile de care zici ca au fost sterse ..ele nu au fost sterse ci doar mutate unde trebuie ,daca cauti in urma le vei gasii pe toate .
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • dati-mi si mie o idee cum sa imi vopsesc tamburii ...cred ca am mai discutat dar nu am ajuns la nici o idee...
                            ma ajuta cineva ?
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • cauta bine si dupa aia vorbim
                              mare pacat Sebi...mare pacat
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • de ce nu vreti sa intelegeti..... este un singur e Logan Club Brasov ....deci automat o singura intalnire...ce faceti voi in privat nu ne intereseaza..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google