Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut ia legatura cu danyamd luc. la farmacie

    Comment


    • caut acuma numarul lui si il sun. mersi de info.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • b 83 rmj ai citit ia leg cu danyamd

        Comment


        • da, am sunat dar are telefonul inchis
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • imi pare rau mai incearca

            Comment


            • de 2 zile il are inchis
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • offf nu stie nimeni pe unde lucreaza? sau unde as putea sa il gasesc?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • ba da, lucreaza in coldea, la semaorul de langa exotic faci dreapta si pe acolo e o farmacie, acolo l gasesti
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • mersi rmn. in caz ca nu gasesc o rezolvare dimineata (o sa dau 2 telefoane) cred ca ma duc pana in codlea. sper sa fie de servici si sa il gasesc acolo.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • o sa ma interesez si eu in predeal poate are
                      sigpic

                      Comment


                      • mersi catalin. se elibereaza doar pe baza de reteta. daca gasesti da-mi un bip la nr 0742624172 si te sun eu. o sa vin cu reteta, numai sa gasesc undeva...

                        acuma vin din codlea, am cautat si pe la farmaciile de acolo si nu am gasit. in schimb l-am fraierit pe un cap de creta cu un MCV de cred ca s-a ofticat, nu gluma.
                        am fost si pe la dany la farmacie, e in concediu saptamana asta, deci probabil de aia o fi avand si telefonul inchis.
                        Last edited by B 83 RMJ; 21 April 2010, 12:04. Reason: Automerged Doublepost
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • care stiti unde pot gasi o banda flexibila pentru un LG U8380 la un pret cumsecade?
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • Originally posted by boly76 View Post
                            care stiti unde pot gasi o banda flexibila pentru un LG U8380 la un pret cumsecade?
                            Incearca aici domnu Boly...e cel mai bun pret pe care l-am gasit eu...sper sa iti fie de folos

                            Comment


                            • salut ssg unde ai vazut barele lungitudinale ca nu le gasesc

                              Comment


                              • stai sa caut si iti spun
                                sigpic
                                nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google