Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ar fi bine sa va potoliti sa lasam forumu si sa vorbim la intalnire
    sigpic

    Comment


    • numai ca la unii pasiunea reprezinta interesul
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • rud power maine esti invitat special ce zici vi la intalnire????? nu ai fost niciodata la noi daca nu ma insel!!!!!
        [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

        Comment


        • da corect da lume mananca seminte si se uita la logan club brasov cu se cearta parca am fi la circ noi in circ si restu spectatorii macar daca le taiam bilete
          sigpic

          Comment


          • razvan_boss: taci, atat iti zic. nimic din ce ai scris nu are logica si ai scris din auzite.
            si ca sa-ti explic, poate ai omis unele mici detalii.
            - in acest post care este la voi #240, sebi spune de o intalnire mai importanta la Sicaro. de ce ar fi interesat pe ceilalti? te referi cumva la acest post care a fost postat la ei si care s-a mutat la voi, nu s-a sters #241? in care spune vag ceva si asta la ora 13:30? adica s-a omis putin partea "se va discuta ceva mega important cum ar fi demiterea celor doi organizatori din Brasov si alegerea unui nou organizator"? sa ma scuzi, dar probabil sunt mai prost, pentru ca mie nu-mi spune absolut nimic acel inutil post, ba chiar o da in flame.
            aaaa daaa, urma ca userii sa fie anuntati pe YM si sa li se dea sms-uri. ma scuzati, m-am prins cam greu. sa spuneti cum vrei voi, dar mie NU mi se pare corect, din absolut nici un punct de vedere. totul a fost premeditat si cu aceasta ocazie le arat obrazul celor din echipa Sicaro. urat gandit si instrumentat. sorry sebi, ai dat-o cu mucii'n fasole la treaba asta.
            actiunea trebuia anuntata si programata peste 2-3 zile, ca userii sa-si faca timp. trebuiau scrise detaliile exact despre ce se va discuta la intalnire, ca sa stie tot userul pentru ce se duce la intalnire. adica totusi, e ceva important ce vizeaza toti userii din Brasov, doar nu se dadeau seminte si suc gratis si sa vina cine vrea.

            - te-ai gandit tu ca daca-l faci om neserios pe mumus rezolvi un lucru mare, asa-i? iti zic eu ce ai rezolvat, ai inceput un flame.

            - nu zau, intalnirile nationale/regionale obliga organizatorul unui oras sa se prezinte? unde scrie asta? man, o iei pe ulei cu ideile astea.

            a nu se crede ca tin partea cuiva, sunt doar obiectiv
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • o noapte placuta domnilor si sper ca de maine cerul sa nu mai fie innorat!!!!!
              rud power oferta ramane valabila!!!!!
              [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

              Comment


              • "eu zic in felul urmator ... lcb este fara organizator si va mai dura o vreme pana va fi ales ...
                sa facem o lista cu cine vrea sa fie in LOGAN CLUB BRASOV ...iar cei ce nu se trec inseamna ca nu vor si nu ii obliga nimeni si nimic ...e fiecare cu parerea lui ...si propun lista nu vot ...ca avem clone destule ... si atunci vom vedea cine vrea sa fie lcb sau cine vrea postul de organizator ...daca toti zic ca vor lcb ..."

                1. alien
                2. mumus
                3. ZEU69
                4. ALO68
                5. Metaxa
                6. Catalin
                7. bv06rmn
                8.rmj
                9.boly76
                9.
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • "eu zic in felul urmator ... lcb este fara organizator si va mai dura o vreme pana va fi ales ...
                  sa facem o lista cu cine vrea sa fie in LOGAN CLUB BRASOV ...iar cei ce nu se trec inseamna ca nu vor si nu ii obliga nimeni si nimic ...e fiecare cu parerea lui ...si propun lista nu vot ...ca avem clone destule ... si atunci vom vedea cine vrea sa fie lcb sau cine vrea postul de organizator ...daca toti zic ca vor lcb ..."

                  1. alien
                  2. mumus
                  3. ZEU69
                  4. ALO68
                  5. Metaxa
                  6. Catalin
                  7. bv06rmn
                  8.rmj
                  9.boly76
                  9.razvan_boss
                  10.
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • inainte de a ma intalni dintr-o greseala cu sebi si ceilalti baieti, ....am fost 'cititor de forum' e o bascalie totala din exterior credema!
                    probabil mi se par mult mai sociabili baietii (din care fac parte)parerea mea.
                    am avut ocazia sa stau si langa baieti de la voi... si alceva decat nu ai o kieie de 19 nu au zis. o seara buna
                    total sub acoperire...sunt din BZ locuiesc in BV si am masina de CT

                    Comment


                    • Aruncati un ochi aici.

                      Comment


                      • Originally posted by Cezar View Post
                        Aruncati un ochi aici.
                        ideea e sa nu fie nici unu sa nu mai existe toare fazele astea nasute din dorinta de a fi organizator...
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                          Nu imi place ca sebi isi alege membrii dupa bunul lui plac. si desi mi-a zis ca nu mai am ce cauta acolo tot ma streseaza cu sms-uri pentru intalniri ().
                          Aline, cu afirmatia asta ai dat-o in bara rau de tot. Nu am nimic cu postul tau, si cu faptul ca iti exprimi liber parerile. Dar de la asta, pana la a minti cu nerusinare este un drum lung. Cum poti sa spui ca sebi ti-a zis asa ceva? eram o gramada de oameni acolo care am auzit discutia, si oricine poate confirma ca sebi nu a spus asta. Ca sa iti improspatez memoria, sebi a zis asa: poti merge la ce intalnire vrei, si la noi si la ceilalti, dar pana nu te hotarasti unde vrei sa ramai nu ai niciun cuvant de spus in ceea ce priveste propunerile si deciziile clubului. De ce creezi conflicte aiurea?
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • clubului,care?
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • "eu zic in felul urmator ... lcb este fara organizator si va mai dura o vreme pana va fi ales ...
                              sa facem o lista cu cine vrea sa fie in LOGAN CLUB BRASOV ...iar cei ce nu se trec inseamna ca nu vor si nu ii obliga nimeni si nimic ...e fiecare cu parerea lui ...si propun lista nu vot ...ca avem clone destule ... si atunci vom vedea cine vrea sa fie lcb sau cine vrea postul de organizator ...daca toti zic ca vor lcb ..."

                              1. alien
                              2. mumus
                              3. ZEU69
                              4. ALO68
                              5. Metaxa
                              6. Catalin
                              7. bv06rmn
                              8. rmj
                              9. boly76
                              10. razvan_boss
                              11. skorpionking

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by rud_power View Post
                                inainte de a ma intalni dintr-o greseala cu sebi si ceilalti baieti, ....am fost 'cititor de forum' e o bascalie totala din exterior credema!
                                probabil mi se par mult mai sociabili baietii (din care fac parte)parerea mea.
                                am avut ocazia sa stau si langa baieti de la voi... si alceva decat nu ai o kieie de 19 nu au zis. o seara buna

                                dl draga din cate imi aduc eu bine aminte, ti-am cerut o cheie pt ca aveam nevoie, cand va-ti strans toti a-ti venit vre-unu sa ma intrebati de sanatate, daca ma puteti ajuta cu ceva? nu iti spun eu, nici macar din 6-7 masini cate au fost acolo nu a-ti salutat nici unul exceptie facand ovidu care a avut obraz a venit a salutat, a intrebat daca nu am nevoie de ceva, iar la partea cu impinsu masinii prietenului meu nici nu va-ti sinchisit mai ales ca nu am fost singur si mai erau inca 2 membrii si mai zici ca noi sunten nervosi, si asa mai departe, cei 7 ani de acasa unde sunt in chestia asta?
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google