Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu le cunosteam pe 2 dintre ele, sa citesti comentariile sa vezi acolo...
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • Le-am citit rmn.multi handicapati mintali pe-acolo.nici nu iti vine sa mai citesti.
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • domnilor,pana sambata sunt la Suceava,deci ne vedem duminica la 18,daca vine careva

        sigpic

        Comment


        • salutare si drum !
          grija la radare..........................
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • de ce boly ai impuscat si tuh vreo unu
            atentie pe b-dul grivitei, incepand de la Onix pana la piata agroalimentara
            sigpic

            Comment


            • nu cred ca are nevoie de comentarii...


              http://www.blog de prost.ro/2010/10/poze-cu-dacia-logan-decapotabila/
              scoateti si voi spatiile dintre blog de si prost
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • >>>

                Soooper bestiala ..... )
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • propun pe data de 17.10.2010,ora 18,sa ne intalnim ambele tabere in parcarea subterana la Real pentru discutii:
                  1.skorpionking
                  2.kata1984
                  3. alien ...
                  4.waderus
                  5.vali205
                  6.florinc_99
                  7.danyamd
                  8. martalogu
                  9. metaxa
                  [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                  Comment


                  • propun pe data de 17.10.2010,ora 18,sa ne intalnim ambele tabere in parcarea subterana la Real pentru discutii:
                    1.skorpionking
                    2.kata1984
                    3. alien ...
                    4.waderus
                    5.vali205
                    6.florinc_99
                    7.danyamd
                    8. martalogu
                    9. metaxa

                    -Din pacate in data de 17.10.2010.. NU suntem disponibili la intalnire multi dintre noi ..deci daca doriti sa sa va intalniti impreuna cu noi ...atunci amanam pe data de 20.10. 2010 Miercuri sau 24.10.2010 Duminica. In data de 17.10.2010 nu se tine intalnire.Multumim de intelegere.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • Sebi ,da intilnirile se tin numai daca esti tu disponibil?Sau tu decizi cine e disponibil si cind?
                        Lista vorbeste sau ceilalti colegi s-au inscris ca sa nu fie Skorpion singur?
                        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                        Comment


                        • Draga BOLY76 nu ai inteles nimic pana acum??? Dupa cate vezi si tu el hotaraste cine,ce si cum,din pacate,iar ceilalti tac,isi pun cornite si se intorc in turma.
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • eu totusi astept pareri individuale.........si prin absurd chiar un raspuns de la Sebi.
                            si fara scandal
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • sebit8a daca nu poti sa vi stai acasa
                              da nu zi tu la toata lumea sa nu vina ...
                              am ales noi nu tu asa ca ar fi frumos sa te conformezi ...
                              o zi buna ...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • boly76 ,mc_alienu -nu numai eu nu sunt la intalnire,eu vam scris ,ca NU se face intalnire,Duminica in data de 17.10.2010..nu e o chestie individuala e generala,daca voi vreti sa veniti nici o problema ,dar nu o sa va puteti intalni si cu noi ptr. ca nu suntem .Nu eu am decis ,ci toti..Nu mai interpretati si nu va mai suparati,doar am scris ca in orice alta zi se poate sa ne intalnim,asa a fost sa fie ca pe data de 17 sa nu facem intalnire.
                                Deci oricand in alta zi se poate sa ne intalnim.E simplu,daca sunteti intelegatori...
                                -Nu se intampla nimic daca ne intalnim mai tarziu cu 3 sau 7 zile.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google