Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu zic mumus ca totusi e buna faza cu intalnirea de 2 ori pe sapt....eu de exemplu pot ajunge mai mereu numai duminica.....dar altii pot ajunge si miercurea si atunci ieseau iar discutii ca de ce numai duminica si asa mai departe.......

    Comment


    • pai asta am zis si eu....si motivatia ptr 2-a intalniri a fost una corecta , exact ca si a ta.
      Eu doar ai explicam lui Boly ca nai cum sa iei decizii numa duminica...ptr ca nu ar fi corect fata de cei care ajung numa in cursul saptamanii.
      Osa facem noi cumva...sper ca Sebi de acu inainte sa posteze mereu hotararile de comun acord luate la intalniri..si se va rezolva asa si pboblema lui Boly
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Nu a fost niciodata(din septembrie de cand vin eu) la intalniri?
        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

        Comment


        • si nici inainte...
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • poy eu nici nu am auzit de el.............

            Comment


            • poy mai ramane de discutat si chestia asta la intalnirea de miercuri.....

              Comment


              • cum de mau ratat?
                ...)
                sigpic

                Comment


                • Fa si tu scandal, si nu vei fi ratat.

                  Comment


                  • voua vi s-a propus o persoana drept Co-Organizator al vostru, iar voi nu ati facut nimic altceva decat sa comentati la alegerea facuta de Sebita in loc sa veniti de la inceput cu optiunile voastre.
                    nu conteaza ca este un membru mai nou sau mai vechi, daca reuseste sa atraga asupra lui respectul si increderea celorlalti membrii, eu consider ca este suficient.
                    ar fi mai bine sa incercati sa va intelegeti, iar daca aveti divergente majore intre voi, ar trebui sa va intalniti si face 2 face sa discutati toate neintelegerile si obiectiunile care le are fiecare in parte.
                    bafta si sa auzim numai de bine.
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • sper sa reusaim sa ne intelegem cu totii...
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Va salut pe toti...ce mai faceti?
                        SA ramaneti cu capul pe umeri ca e grav...NUmai Bine!!!!!!
                        *****
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                        Comment


                        • hai salut razvan........incercam sa ramanem cu capul pe umeri....

                          Comment


                          • sebi pune-mi postul la loc

                            oare l-ai sters ca te deranjeaza ce ti-am spus. e vreun administrator pe aici prezent?
                            Last edited by cippy; 8 December 2009, 00:01. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • ).......a mai disparut un post........ce va place sa il mai atacati pe sebi

                              Comment


                              • nu atac acum vb cu el la telefon, incercand sa-mi explice de ce l-a sters

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google