Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu am program dupa amiaza.ne vedem miercuri
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • Am fost si eu in poiana pe la miezu` noptii cam putina zapada in parcare dar a mers si asa)
      sigpic

      Comment


      • nici eu nu ajung azi la intalnire colegi ca sunt racit foarte rau........sper sa ne vedem miercuri.......si bn ar fi sa fie zapada multa la magnolia miercuri........nu de alta dar e mare parcarea........in caz ca va ganditi la ce ma gandesc si eu..........cu respect, panacotic!!!

        Comment


        • azi am fost si in postavaru si la patinuar...
          sper ca si voi ati petrecut bine in acest weekend.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • panacotic in primul rand sanatate multa sa ai grija de tine ca e nasol sa fiiracit toacmai acum de sarbatori.
            gigi kent te asteptam miercuri la magnolia...
            mumus niste poze de pe postavarul daca ai sunt binevenite aici..
            va salut si eu pe toti care intrati dimineata pe forum..sa aveti grija la cafea..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • poze de azi pe postavaru...si frig de te ......pe tine.
              Attached Files
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Excelentele pozele.....cred ca a fost frig dupa cum se vede in poze...
                Multumim ptr. poze.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • foarte frumos, super pozele mumus
                  sigpic
                  Logan 1.4 Dynamic Blue

                  Comment


                  • de-ar veni si la noi zapada mai repede

                    sigpic

                    Comment


                    • si eu sunt de acord ca pe 23 sa ne intalnim la ora 23

                      -Cu referire la propunerea lui gigi-kent
                      Last edited by sebi8ta; 15 December 2009, 01:55. Reason: complatare

                      sigpic

                      Comment


                      • Buna dimineata.ce frig e afara...
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • Asta da propunere.la ora 23 super tare

                          -Cu referire la propunerea lui gigi-kent
                          Last edited by sebi8ta; 15 December 2009, 01:55. Reason: complatare
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • Sustin si eu aceasta propunere!!!

                            -Cu referire la propunerea lui gigi-kent
                            Last edited by sebi8ta; 15 December 2009, 01:56. Reason: completare
                            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                            Comment


                            • Buna dimineata colegi.
                              DRUMURI BUNE!!!
                              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                              Comment


                              • Bună dimineaţa colegi. Grijă mare la derapaje, în drum spre servici am întâlnit două accidente: O salvare a derapat şi a intrat într-un logan pe str.Saturn la Biserica noua (zona Micşunica) şi la CEC pe str.Toamnei, un automobil Opel parcă, a derapat si a dărâmat stâlpul de semafor de la trecerea de pietoni.
                                Conduceţi cu răbdare. Săptămână uşoară tuturor!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google