Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am alta idee poti sa o ti in brate, ca sigur incape
    DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
    sigpic

    Comment


    • pai si cu nevasta-mea ce mai fac? devine geloasa

      Comment


      • asta e alta problema. am o idee daca ai un suport la staie ai putea sa o prinzi in stanga pedalierului asta daca nu te incurca(vezi poza)
        Attached Files
        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
        sigpic

        Comment


        • poti incerca sa o montezi pe plafon unde ai plafoniera... sa faci o matrita si sa plasezi si statia si plafoniera ... sau daca nu ai spatiu de depozitare la baza consolei o poti pune si acolo (varianta 2 e mai convenabila pentru fire, matze alea alea si si pentru vizibilitate mai buna la statie)

          Incearca sa dai de gabi ... el te poate ajuta.

          o zi cat mai buna
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • ok mersi mult de sfat

            Comment


            • eu am statia acolo unde zice goofy si umbli usor la ea si nici nu te incurca
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by phantom View Post
                il sun de ieri si nu raspunde poate si-a schimbat numarul de telefon
                Nu mi-am schimbat numarul de telefon este acelas 079648704 doar ca afost pe Silentions ca am avut treaba multa si nu am putu raspunde la telefon.
                Poti sa iti montezi statia intre scaunul soferului si consola sau intre cel al pasagerului si consola sau chiar sub consola centrala daca incape.
                sigpic
                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                Comment


                • am rezolvat Gabi mersi mult de tot am bagat-o exact sub consola centrala am taiat plasticurile alea si a intrat la fix

                  Comment


                  • salut. Am si eu o intrebare...unde se fac remapari in brasov??? eu(adica fiul lui tata)am strans bani, din cate am inteles la 1.4 e vreo doua mil remamarea, dar mai trebuie sa accepte tata(asta e alta problema).
                    DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                    sigpic

                    Comment


                    • tata nu trebe sa stie.... si te costa 100 sau 150 lei... cauta-l pe forum pe Doc... el vine din cand in cand si in brasov. (tata va observa doar ca masina e un pic mai fasneata... tu o sa ai spui ca probabil e benzina mai buna)

                      ps: am cotrobait ptr tine ..iata datele :

                      Doc
                      Telefon: 0788.194.100
                      Email: obdtuning(at)gmail.com
                      ID Yahoo Messenger: obdtuning
                      Last edited by mumus; 16 September 2010, 08:31.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • foarte buna asta cu tata nu trebuie sa stie. mersi mult de informatie. voi incerca sa iau legatura cu Doc.pana vine tata am pregatit alta surpriza....frec interiorul masinii de imi ies capacele si incepe sa se vada ceva e din ce in ce mai curata.
                        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                        sigpic

                        Comment


                        • Daca aveti careva vreun fir de la dezaburire luneta intrerupt. Il repar eu ieftin.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • lume am nevoie de niste camere supraveghere cat mai mici pentru exterior si mai ieftine cine ma poate ajuta cu vreun link ar fi super multumesc

                            Comment


                            • Salutare baieti!Poate sa-mi recomande si mie cineva un service ieftin pentru schimbat ulei,filtru,placute frana si 2 becuri?

                              Comment


                              • Originally posted by Dodo View Post
                                Salutare baieti!Poate sa-mi recomande si mie cineva un service ieftin pentru schimbat ulei,filtru,placute frana si 2 becuri?
                                mergi pe sitei la plp 30 schmb de ulei si 10 lei de filtru, parerea mea mai bine ti le schimbi singur si nu te costa nimic, iti mai raman si bani de o bere

                                Am nevoie de o tabla sa-mi fac un suport sa-mi prind antena ma poate ajuta cineva?
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google