Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • faceti o lista cu cei care vor sa apara in calendar.. lasati lista la liber si anuntati pe toti sa se inscrie ... aveti 12 pagini ... trebuie sa strangeti 12 masini ...

    bafta !

    Comment


    • partea cea mai grea e sa ne adunam... sa vorbim si dupa vedem cum facem... eu am propus si am intrebat lumea in stanga si in dreapta... acum sa vedem reactiile... si ideile fiecaruia...
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • Originally posted by skandal View Post
        faceti o lista cu cei care vor sa apara in calendar.. lasati lista la liber si anuntati pe toti sa se inscrie ... aveti 12 pagini ... trebuie sa strangeti 12 masini ...

        bafta !
        daca se limiteaza numaru de masini vor iesi discutii mari.cu cat mai multe masini cu atat mai bine.... daca sunt mai mult de 12 se pot pune mai multe pe aceeasi fila a calendarului, nu cred ca ar fi o problema...
        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
        sigpic

        Comment


        • de la 12 trebuie sa incepeti ... mai departe tine doar de asezarea in pagina ;)

          Comment


          • Sa dea Domnul sa fie mai mult de 12 masini ca le gasim loc in calendar fara probleme.
            sigpic
            Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

            Comment


            • suntem destui care vrem... ne strangem mai mult de 12...
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • si eu sunt de acord cu realizarea unui calendar, ca locatie as zice belvedere pe seara sau o hala goala
                sigpic

                Comment


                • buna ideea cu calendatul...dar mai intai trebuie sa incepem sa aranjam un pic clubul..
                  Last edited by unknown; 26 December 2010, 19:02.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by unknown View Post
                    buna ideea cu calendatul...dar mai intai trebuie sa incepem sa aranjam un pic clubul..
                    Vino cu propuneri
                    sigpic
                    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                    Comment


                    • pai cred ca a venit timpul sa lasam dusmania deoparte si sa contribuim toti pentru o cat mai buna imagine a clubului
                      sigpic

                      Comment


                      • curatenie... in primul rand ce contine sectiunea brasov... sterse threadurile "inutile"... dupa mai vedem le luam pe rand... sa vedem ce iese dupa ce e gata curatenia pe forum...
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • Originally posted by unknown View Post
                          pai cred ca a venit timpul sa lasam dusmania deoparte si sa contribuim toti pentru o cat mai buna imagine a clubului
                          100% de acord cu tine

                          Originally posted by mc_alienu View Post
                          curatenie... in primul rand ce contine sectiunea brasov... sterse threadurile "inutile"... dupa mai vedem le luam pe rand... sa vedem ce iese dupa ce e gata curatenia pe forum...
                          Pe mine unul nu ma deranjeaza cele de acum dar daca sunt persoane pe care le deranjeaza sa spuna si vedem ce facem cu acele thead-uri.
                          Last edited by gabibv; 26 December 2010, 22:10. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic
                          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                          Comment


                          • la threaduri ma refer ca sunt prea multe... si multe mutate sau inchise ca sunt de domeniu trecutului trecut...

                            cred ca avem cele mai multe raportat cati suntem ca useri ... pt orice chestiuta thread...
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • Originally posted by unknown View Post
                              pai cred ca a venit timpul sa lasam dusmania deoparte si sa contribuim toti pentru o cat mai buna imagine a clubului
                              aici ai foarte mare dreptate!
                              cred ca a venit timpul ca unii sa lase deoparte orgolii sau certuri mai vechi si sa incepem sa fim mai uniti!
                              si apropo de calendar,sunt de accord si eu!
                              ca locatie ar fi belvedere,poiana sau la Fagaras in curtea cetatii!
                              vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                              Comment


                              • Locatii propuse pentru poze:

                                1.Belvedere
                                2.Poiana Brasov
                                3.Cetatea Fagaras

                                Asteptam si alte sugestii pentru locatii cat si pe cei care vor sa participe la acest proiect.
                                sigpic
                                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google