Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe multi dintre noi nu o sa ne vezi ptr.ca nu venim
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • nu se stie inca cine vine si cine nu... o sa vorbim la intalnire maine...
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • salut colegii ma bucur ca s-a facut curatenie ,era si timpul gata cu dictatura ,numai drumuri bune sa aveti

        Comment


        • ne vedem maine seara prieteni Unic o sa faca cinste !
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • abea astept sa ne vedem maine searaa cu respect si drumuri bune
            sigpic

            Comment


            • intrebare:la o instalatie GPL cu computer se poate face modificare asfel incit sa se ocoleasca computerul?
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • In ce sens te referi.Eu zic ca nu prea mai ales ca este vorba de GPL ( gaz ) unde nu prea te joci timpi de deschidere si aprindere.
                sigpic
                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                Comment


                • vecinu-meu are probleme cu instalatia gpl....si cica ar fi foarte veche si cu cine a vorbit nu ii gaseste driver
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • Mai nu stiu ce sa zic dar cred ca nu prea se poate trebuie vorbit la astea care pun instalatii cu siguranta stiu mai multe
                    sigpic
                    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                    Comment


                    • Am si eu o intrebare la voi, ca de sfarsit de an. Asta vara v-am tunat cateva Loganuri la Brasov. Atunci toti s-au plans ca nu au bani si mi-ati ca imi dati banii peste 2-3 saptamani. De atunci si pana acum au trecut cateva luni bune, oare am uitat eu sau voi? Eu am fost finut si nu am insistat, Sebi a promis ca se ocupa el de tot, dar nici pana acum nu m-a sunat vreunul sa-mi zica ca vrea sa-si plateasca datoria.

                      Care va stiti cu musca pe caciula, va astept in PM cu o explicatie. Ar fi pacat sa va intreb pe forum dupa numarul de inmatriculare al fiecarei masini.

                      In rest, va urez Sarbatori Fericite si La Multi Ani!
                      Last edited by unknown; 31 December 2010, 01:05.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • DOC:>>>e c-am nasoala treaba parca au fost 5-6 masini la care ai facut remapari...eu zic sa le insirui nr de inmatriculare ca sa se stie ce fel de oameni avem printre noi...unul dintre ei ia fost ridicata masina si nu stiu daca tia dat bani sau nu..trimite mi un PM si iti zic exact
                        *****
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                        Comment


                        • da, de bobok este vorba, ia ridicat leasingu masina cel cu loganu tunat cu nr de bucuresti, o gaseti pe autovit la vanzare, de restu eu nul nu stiu nimic, imi pare rau sa aud asta
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • sa speram ca sunt oameni si isi indreapta greseala fata de om...
                            sigpic

                            Comment


                            • Am sa postez un cont in RON si daca doar au uitat, atunci ii astept sa trimita acolo datoria cu specificatii de nume si numar inmatriculare ca sa ii sterg din lista.

                              Cont RON:

                              IBAN: RO37 RZBR 0000 0600 0708 5771
                              Raiffeisen Bank - sucursala Vergului
                              Beneficiar Stancu Stefan Alexandru

                              Sumele si le stiu fiecare, asa ca nu este nevoie sa le reamintesc.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • La multi ani si un an nou fericit tuturor brasovenilor.
                                Am si eu o intrebare la voi... stiti cumva pe unde gasesc petarde, artificii etc in brasov sau imprejurimi?? eu sunt acum in azuga! salutare!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google