Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim, la fel si voua!!!
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Pentru cei care vor sa incheie in perioada urmatoare rca, cei mai ieftini sunt cei de la omniasig, eu am dat 323 lei pe 12 luni
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • fac si reclama la tv, ca au ieftinit rca-ul )
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Originally posted by martalogu
          salut Doc daca a spus Seby ca se ocupa de tot i-a legatura cu el ,sper ca acum va-ti dat seama ce om de cuvant este
          mai da tu chiar esti......, ce vina are sebi daca baietii nu au avut bunul simt sa plateasca sau poate chiar au uitat.
          sa le dea in cap sau sa le bage mana in buzunar?
          nu mai agita lumea, ai ceva cu el rezolva.
          baietii din tara care l-au intalnit stiu ce fel de om e.

          vedem noi dupa 1 ce ieftinire, da au ieftinit numai la aia care nu au avut accidente ca s-a schimbat legea.
          iara ne vand gogosi, cand de fapt ei scumpesc politele.
          la asigurarea de locuinta e obligatorie dar nimeni nu-ti face pentru un imobil mai vechi de 100 ani, deci e sau nu?
          Last edited by vyp75; 31 December 2010, 11:23.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Originally posted by vyp75 View Post
            mai da tu chiar esti......, ce vina are sebi daca baietii nu au avut bunul simt sa plateasca sau poate chiar au uitat.
            sa le dea in cap sau sa le bage mana in buzunar?
            nu mai agita lumea, ai ceva cu el rezolva.
            baietii din tara care l-au intalnit stiu ce fel de om e.

            nu inteleg ce tot ii luati apararea omului asta, mai ales ca nu sunte-ti din interior si nu stiti multe
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • Originally posted by vyp75 View Post
              vedem noi dupa 1 ce ieftinire, da au ieftinit numai la aia care nu au avut accidente ca s-a schimbat legea.
              iara ne vand gogosi, cand de fapt ei scumpesc politele.
              la asigurarea de locuinta e obligatorie dar nimeni nu-ti face pentru un imobil mai vechi de 100 ani, deci e sau nu?
              casa mea are 100 si cativa ani, e in centrul brasovului si e din caramida. peretii au 50 cm grosime. asigurare mi se face, ca m-am interesat.

              apropo...s-a prelungit data limita de 15 ianuarie pana la 15 iunie (sau iulie, nu mai retin).
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • eu am facut rca-ul la Seby si am dat 295 lei pe 12 luni la carpatica
                rmj-ule ti-ai remapat masina in vara asta?
                sigpic

                Comment


                • la 1.4 am facut aseara asigurare cu 275 pe un an... raportat la varsta mea...
                  si la 1.6 fac azi cu 320... pe un an... (pe numele lu' taicamiu...)
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • Originally posted by florinc_99 View Post
                    rmj-ule ti-ai remapat masina in vara asta?
                    parca in primavara...nu mai stiu. cred ca doc stie mai bine. s-a intamplat ceva?
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • nu, numa am intrebat, stiu ca sebi a remapat-o inaintea mea, iar eu am remapat-o in februarie
                      sigpic

                      Comment


                      • eu nu mai retin. stiu ca eram cu sebi la shortcut la mihai todi si era fain afara (adica cel putin 15 grade). atunci o fi fost in toamna trecuta daca tu abia in februarie ai remapat-o.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Din cate tin eu minte era vara spre toamna ( anul trecut 2009 ) ca ne intalneam in parcare la Prescon.
                          sigpic
                          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                          Comment


                          • Originally posted by vyp75 View Post
                            mai da tu chiar esti......, ce vina are sebi daca baietii nu au avut bunul simt sa plateasca sau poate chiar au uitat.
                            sa le dea in cap sau sa le bage mana in buzunar?
                            nu mai agita lumea, ai ceva cu el rezolva.
                            baietii din tara care l-au intalnit stiu ce fel de om e.
                            Omu a vrut sa-si recupereze banii mai cu perdea sa nu-i faca de rusine pe cei care au "uitat"sa plateasca..dar daca esti asa bagaret si insitent il rog pe aceasta cale pe Doc sa insire lista cu cei rai platnici.
                            Last edited by unknown; 31 December 2010, 13:24.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bv06rmn View Post
                              Pentru cei care vor sa incheie in perioada urmatoare rca, cei mai ieftini sunt cei de la omniasig, eu am dat 323 lei pe 12 luni
                              Adi,la 1,6 am facut cu 316,4 lei pe 12 luni(Astra)

                              sigpic

                              Comment


                              • stie careva unde pot gasi in BV un suport de ceasuri pentru bord?
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google