Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu cred k am nimerit topicul...dar chiar vreau sa va dau o mel care sa o ascultati ...Nu cred k este cineva impotriva iei !!!!!

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Comment


    • cum se desface spatiul ala de depozitare?
      am incercat sa trag din capete da se indoaie si mi-e frica sa nu-l rup.........
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • baieti ce ziceti de asta dacia HAMSTER cic e hibrid un dci si un motor electric


        http://daciahamster.com/ link oficial
        Attached Files
        Last edited by emilian_LLX; 21 March 2011, 11:09.
        ala cu ned 4 sped ... sigpic

        Comment


        • smecheriee pa sistem turbo... e misto ca e 4x4...in rest nu imi place ca e electrica chiar daca are si motorul dci...

          Originally posted by boly76 View Post
          cum se desface spatiul ala de depozitare?
          am incercat sa trag din capete da se indoaie si mi-e frica sa nu-l rup.........
          trage usor din capete (partea din spre pedalier) ca de iesit iese destul de usor, nu se rupe.... are niste chestii de o forma asemanatoare cu aceste 2 paranteze () care intra intr-o gaura.
          Last edited by goofiy; 21 March 2011, 11:17. Reason: Automerged Doublepost
          DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
          sigpic

          Comment


          • dar cu aro ala 243 in in hala ce e ?

            Comment


            • Ala il tracteaza pe hamster...cand se ia curentu
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • ce zice-ti...va place imnul facut de mine ? http://gobarbra.com/hit/new-7c6e2ff1...284165040aca14
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • ce face plictiseala asta din om
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • ti-ai gresit cariera mumus

                    Comment


                    • eu zic sa-l inscriem la romani au talent
                      ala cu ned 4 sped ... sigpic

                      Comment


                      • na...daca tii neaparat http://gobarbra.com/hit/new-db66dff8...30ae884e16c351
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • am si eu o intrebare cine se ocupa de schimbat culoarea din bord la logan ca vrea viitorul meu cumnat sa si-o modifice

                          Comment


                          • daca te rogi de alienu poate te rezolva el :P
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • Hai baieti la zoo sa va f..a caracatita.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • sa ne vrei zici nu? doar nu lipsesti ca deobicei )
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google