Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cristisgm View Post
    Mersi de promtitudine...
    Din lista urmatoare :
    -dispozitiv propriu-zis
    -ciocan rotopercutor
    -sursa de curent electric
    -dibluri "de 12 sau 14"

    cred ca pot face rost doar de ...dibluri
    Prefer pe cineva care le are pe toate .
    Te duci la rusi in piata si cauti conespan(diblu metalic) de 14 sau de 16, e simplu si ieftin..
    Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

    Comment


    • dispozitiv gasesti si la HONEST, firma care se ocupa de montaj cu tot cu dispozitivul lor se numeste SERGAMOBIL, iar conexpanduri gasesti si la orice magazin METCHIM inclusiv la rusi
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • dibluri man iti trebuie din acelea de fier pt. beton care se umfla in beton alea's cele mai bune...asta pana vine un destept si ti-l smulge cu bara din gresala

        Comment


        • Sincere multumiri tuturor celor care mi-au oferit si cea mai mica informatie referitoare la dispozitivul pentru blocarea locului de parcare.
          Cu deosebita stima user-ului "skorpionking" care mi-a oferit "tot tacamul" sub jumatate din pretul pietei , ...respect Stimabile !!!

          Comment


          • cu placere,man!

            sigpic

            Comment


            • Un sfat as dori colegi,
              unde gasesc consola dintre scaune ptr.montaj cotiera.am dat de bani si vreau s-o cumpar.si un pret daca stiti.multumesc
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • cotiera pe aici......
                si nu e deloc scumpa
                sau "originala" la vre-o 4 ori pretul si acelasi material............
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • Bolly76 am cotiera dar nu am consola dintre scaune
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • consola de la frina de mina?
                    vezi ca erau vre-o 2-3 insi cu dezmembrari pe forum
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • la euromotor e 40-50 lei una de ph2. pretul difera in functie de euro. eu luasem cu 45 lei acum mai bine de un an pentru cineva, dar nu mai stiu exact cand si care era cursul la euro. aia de ph1 e gri deschis si nu da prea bine pe un ph2.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • unde gasesc bec ptr.proiector ptr.logan ph2,e diferit de cel de la ph1 in sensul ca mufa lui este dreapta

                        sigpic

                        Comment


                        • Pe okazii domnu is cu zecile

                          Comment


                          • sunt curios de cei 6 spectatori care stau si privesc cum noi ne certam ca prostii degeaba ca si pana acum pentru nimic.
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • eu nu inteleg ma rmn...cine se cearta ma? ai reminiscente de pe vremuri?
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • cine stie unde se poate vopsi masina la cuptor si ieftin

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google