Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da tu chiar credeai in "efectele miraculoase de 14 zile"?
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • eu da credeam)

      Comment


      • era ceva de asteptat....toate se produc industrial...
        sigpic

        Comment


        • toate sunt marca unknown=necunoscut

          sigpic

          Comment


          • da mancarurile sunt ca si masinile) cumparam doar numele ) ca toti zic moama imi i-au mercredes,audi, bmw sau alta masina straina) dar ei nu stiu ca 20% din piesele masinilor astea sunt facut in romania, china si turcia) dar ne place sa ne c**** pe noi tot ce au straini e bun ce avem noi nu e bun

            Comment


            • am si eu nevoie de un GPS de pe 19 septembrie dupa masa pana pe 21 septembrie dimineata. ma poate ajuta cineva?
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • salutare dragi loganari si bine v-am gasit.Iata o oferta de citit in caz ca unii dintre voi nu aveti cont pe facebook ;) :

                Cu stima !
                Am dori sa facem o colaborare intre noi si toti membri dumneavoastra pentru servicii de reglare directie. in cazul in care ati fi deacord suntem dispusi sa facem o reducere substantiala pentru toti cei ce fac parte din clubul LOGAN !

                Pentru mai multe detalii puteti sa ne contactati telefonic la 0749 050 040

                Conducerea GIMA SERVICE

                Comment


                • sa dam drumul la lista

                  1.skorpionking

                  sigpic

                  Comment


                  • Pai sa vedem cine sunt acesti tovarasi "gima service"....si care sunt conditiile...discutam azi la intalnire
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • sunt unii de pe titulescu parca
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                        am si eu nevoie de un GPS de pe 19 septembrie dupa masa pana pe 21 septembrie dimineata. ma poate ajuta cineva?
                        iti dau eu GPS-ul meu

                        Comment


                        • da, interesant, daca e buna oferta, ne bagam, vb azi
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • sa dam drumul la lista

                            1.skorpionking
                            2 catalin
                            sigpic

                            Comment


                            • daca e valabil si ptr pliciul meu, ma bag si eu cu 2 masinai..daca nu, numa cu loganu

                              1.skorpionking
                              2 catalin
                              3 Mumus logan + opel corsa
                              4
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • pai vreti sa vorbesc eu cu tipul sa va rezolve?Dar de fapt sa-l sune unul din voi
                                Last edited by phantom; 1 September 2011, 20:01.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google