Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • il sun eu maine...ok?

    Hop cu lista si nu s-a vorbit nimic.....asteptati oameni buni
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • lista e ca sa se vada ca sunt doritori
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by phantom View Post
        iti dau eu GPS-ul meu
        mersi, lasa-mi un nr de tel te rog pe privat, si te sun eu pe 18-19 cand poti sa vin dupa el.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • 1.skorpionking
          2 catalin
          3 Mumus logan + opel corsa
          4 Anubarak ( chiar am nevoie )

          Comment


          • mumus dar el se uita pe forum???? ce-ai?
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • oameni buni nu vreau sa ma intelegeti gresit!!!eu nu am vorbit absolut nimic cu cei de la ''gima service'' pur si simplu i-am invitat in grupul nostru logan de pe facebook si drept multumire au lasat mesajul de mai sus.Eu nu aveam ce sa va explic daca veneam astazi la intalnire

              Comment


              • ok domle, oricum , frumos din partea lor, si trebuie sa vb cu ei, sa vedem de ce reducere e vorba ;) felicitari ptr ca te ocupi de facebook-ul clubului !
                Last edited by mumus; 1 September 2011, 22:36. Reason: Automerged Doublepost
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • mersi man imi face placere sa ma ocup de facebook ;)

                  Comment


                  • fi darz acolo si nu te lasa,reprezinta-ne cu succes
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • normal ca trebuie sa reprezint LoganClub Brasov

                      Comment


                      • Si pe la intalniri cand mai vi?? Ca idee..
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • o sa mai vin man dar ieri chiar nu am putut sa vin.Am avut multa treaba si mult de umblat

                          Comment


                          • maine are botezu omu si tu il chemi la intalniri?
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • N-am stiut..scuze..da poate veni si la intalniri..joia la ora 18.30 ce mai poti face
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • Buna dimineata loganari.Mai jos aveti discutia mea cu cei de la Gima Service ;):

                                Gima Servis Reglare Directie

                                Cu stima !
                                Am dori sa facem o colaborare intre noi si toti membri dumneavoastra pentru servicii de reglare directie. in cazul in care ati fi deacord suntem dispusi sa facem o reducere substantiala pentru toti cei ce fac parte din clubul LOGAN !

                                Pentru mai multe detalii puteti sa ne contactati telefonic la 0749 050 040

                                Conducerea GIMA SERVICE

                                *************** Brasov
                                miercuri
                                *************** Brasov

                                da suna excelent ;) o sa vorbesc cu baietii din loganclub Brasov

                                Gima Servis Reglare Directie
                                acum 8 ore
                                Gima Servis Reglare Directie

                                Asteptam cu interes concretizare colaborarii noastre!

                                Gima Servis Reglare Directie
                                acum 8 ore
                                Gima Servis Reglare Directie

                                www.gimaservicebrasov.com acesta este site-ul unde puteti afla mai multe despre noi sau putem discuta telefonic la 0749 050 040
                                Cu respect Sorin Balba

                                *************** Brasov
                                Acum 2 secunde
                                *************** Brasov

                                Buna dimineata.Am vorbit cu membrii *************** si au fost foarte incantati de oferta dumneavoastra.In curand o sa luam legatura cu dumneavoastra si o sa bagam cateva masini la reglarea directiei.Va multumim pentru oferta si speram la o colaborare cat mai lunga.Stima si sa aveti o zi cat mai placuta!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google