Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aici loganracer poti discuta orice despre masina si nu numai..o seara faina
    Last edited by ALO68; 4 September 2011, 22:53.
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • sa vii la intalnire joi sa vede-m si noi un motor de 1.2 16v fara suparare eu unu inca nu am vazut motorizarea asta pana acum

      Comment


      • cred ca joi ajung si eu in cele din urma la intalnire

        Comment


        • Daca gasiti numarul meu de inmatriculare BV 08 KLM prin vreun boschet ,sau oriunde altundeva...ofer cateva beri in schimb pierdut in zona stadionului din bartolomeu
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • cum ai reusit)

            Comment


            • apa mare ieri pe la 18 pe langa stadion bartolomeu...multi se intorceau...da eu nu...ca eu am masina de teren..am avut apa si peste capota...(asta in mers) si asa am pierdut numarul...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • si pina la urma pluteste?
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • pai vezi daca aveai logan nu pierdeai nr dar cu corsa

                  Comment


                  • va anunt oficial ca ma retrag din acest club, motivele vi le voi spune la intalnire daca scap in timp util de la munca
                    Last edited by bv06rmn; 8 September 2011, 11:22.
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • Optiunea fiecaruia de a face ceva mai bun cu viata lui......
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • formula de calcul pentru noua taxa de inmatriculare

                        Noua formula de calcul a taxei auto a fost in sfarsit data publicitatii, odata cu inregistrarea la Senat, in 6 septembrie, a proiectului de lege privind taxa pe poluare. Taxa auto se va diminua, potrivit proiectului, cu aproximativ 30% si se va aplica inclusiv masinilor inmatriculate in Romania inainte de 2007, cu ocazia primei transcrieri a dreptului de proprietate.

                        sigpic

                        Comment


                        • salutare dragi loganari tin sa va anunt cu mana pe inima ca loganclub Brasov a ajuns la 1104 prieteni deci colegilor avem 1104 prieteni pe facebook

                          Comment


                          • coool yo!!!!!!!!!!!!!
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • dupa 3 banuri a cate 14 zile am reusit in cele din urma

                              Comment


                              • sssuuuper..daca continui asa...o sa imi fac si eu cont
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google