Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FLR View Post
    alo68 ti am vazut duminica golanul in parcarea blocului...frumos bafta
    n-ai cum sa nu-l vezi ! ! !


    p.s. plimbati-va-ti anu' 'cesta cat mai mult, caci la anu' cica ajunge benzina la 7 lei 'kilu'.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • o sa merg pe jos) asta e)

      Comment


      • luati-va diesel
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • ce...crezi ca motorina nu se va scumpi ? ps cred ca o sa imi iau si diesel..un corsa de 1.3 (are si turbina) sau un 1.7 fara turbina..sa fie vesnic.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • azi m-au sunat cei de la dacia ca sa-mi resofteze masina am ramas uimt

            Comment


            • Iti pune diesel
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • Originally posted by Stefan1987 View Post
                azi m-au sunat cei de la dacia ca sa-mi resofteze masina am ramas uimt
                da ce probleme ai avut??
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • salutare dragi loganari .Astazi am gasit o masina de vanzare pe net.Priviti anuntul :


                  Tip anunt: Oferta
                  Localitate: Brasov



                  Detalii:

                  Devanzare volzvagan transporter 8+1 m otorul merge foarte bine este unpic ruginit la praguri motor2. 4 cmc dizel mai multe detali latell si acte ie la zii

                  Comment


                  • mumus mi se aprindea in bord un bec, si cand m-am dus la ei a zis ca softul de pe masina e baiul si o sa ma sune ei, i-am sunat la sf lui septembrie, si au zis ca inca n-au noul soft, iar azi m-au sunat ei sa vin cu masina sa o softeze ca e un tip de la pitesti care se ocupa cu asta:P am ramas uimit ca m-au sunat ei :P...si parca acum merge mai bine

                    Comment


                    • eu in locul tau las ruga pe tipul de la pitesti sa iti puna softu Dimsport...sigur il are
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • azi mi-au rezolvat masina:P e bun si softul asta care mi l-au pus:P

                        Comment


                        • loganu e in service...se schimba distributia, uleiul de motor, uleiul din cutie,lichid de frana, antigel, pinion si semering de langa distributie. si cu aceasta ocazie am vazut ca capetele de bare schimbate acu 3 luni...au ambele burdufurile crapate...65 ron bucata... mai bine luam de origine...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • un amic de al meu azi dimineata si-a gasit masina sparta, dar faza tare, nu i-a spart masina sa-i fure bani, cas, si alte chestii ce mai erau in masina, si i-au furat pompa de benzina din logan...am ramas :o...azi maine fura astia amortizoare arcuri becuri etc de pe masinii
                            Attached Files

                            Comment


                            • speachless
                              sigpic

                              Comment


                              • Asa ceva.....am ramas uimit
                                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google