Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si cupa din fata??? era la dentist...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • erau de iarna, ce crede-ti ca am pe plici
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Merita vazut

        Salutare ,
        Pentru cei care l-au mai vazut .....nicio surpriza , pentru cei care nu l-au vazut cred ca va fi interesant.

        link---> http://www.youtube.com/watch?v=JeM8G-OASUw

        Sper sa va placa , pe mine m-a lasat "masca"....
        Stima.

        Comment


        • interesant..ce mai inventeaza chinezii
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • e o scula excentrica.....................astea sint vechi...
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • daaaaa unu care face gaura triunghiulara e ? )
              ala cu ned 4 sped ... sigpic

              Comment


              • s-a ieftinit benzina cu 6-7 bani. motorina nu. cica din cauza ca multi s-au reprofilat pe diesel, si e cererea mai mare
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • e bun) ar fi tare sa se fie mai ieftina benzina decat motorina) ar fi cel mai tarE)

                  Comment


                  • burghiul ala trebuia inventat de noi ca de obicei noi avem mintea in colturi...
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan1987 View Post
                      e bun) ar fi tare sa se fie mai ieftina benzina decat motorina) ar fi cel mai tarE)
                      era mai ieftina cu 1 ban in medie inainte de ieftinirea de azi. acuma e mai ieftina cu vreo 8 bani )
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                        era mai ieftina cu 1 ban in medie inainte de ieftinirea de azi. acuma e mai ieftina cu vreo 8 bani )
                        am vazut si eu diferenta de pret la mol benzina e 5.57 si motorina este 5.63 ) ce bine e sa ai benzina nu?)

                        aaa plus ca benzina se incalzeste rapid si da caldura rapid in masina fata de diesel
                        Last edited by Stefan1987; 28 October 2011, 18:01. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • nu prea e bine, ca oricum cu diesel iesi in castig. si nu mai e 5.57, trebuie sa fie 5.51 sau pe acolo. pe mine ma cam strange inima cand vad cum cad pavelele alea... pe cand la diesel te plictisesti pana mai cade una...
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • le lipim cu picatura pavelele sa nu mai cada:P

                            Comment


                            • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                              nu prea e bine, ca oricum cu diesel iesi in castig. si nu mai e 5.57, trebuie sa fie 5.51 sau pe acolo. pe mine ma cam strange inima cand vad cum cad pavelele alea... pe cand la diesel te plictisesti pana mai cade una...
                              le poti da cu marker
                              eu unu ,sincer,sint foarte multumit ca "ma plictisesc" pina scade nivelul.
                              asta inseamna consum si emisii scazute

                              P.S. e ca noi diselarii sintem mai ecologisti?
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • nu cred,ca scoate-ti mai mult fum

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google