Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • desfaci cheia si te uiti. e ca aia de bios parca (nu bag mana in foc)... nu stiu modelul. o gasesti pe la mikado, mai mult de 5-6 lei nu cred ca e.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Gagica mea

      In ianuarie 2011 ( aproape un an de atunci) treceam prin ce treci tu acum , foarte , foarte de ...nedescris sentimentul , nu prea poate fii exprimat in cuvinte.
      Sincere ganduri de sanatate pt. acea minune mica care ne schimba viata oricaruia dintre noi ......toate cele bune .
      Sa va traiasca !!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • Multumesc!
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Felicitari mumus pentru bebita,sa fie sanatoasa ,frumoasa,desteapta si cuminte ca a mea

          Comment


          • Felicitari!multa sanatate,si sa creasca mare si frumoasa!
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • mumus,sa va traiasca fetita,sa va bucurati de ea

              sigpic

              Comment


              • mersi baieti totul e super ok, 3,5 kg, 52 cm, Eva e bine, deci e totul ok.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • felicitari mumus si sa fie sanatoasa.
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • Sa va traiasca si felicitari Evei, ca tu nu prea ai depus mare efort!!!
                    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                    Comment


                    • Felicitari si sa traiasca fetita,mumusica si mumus.......
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • Multumesc baieti, maine le duc acasa
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • de maine incepe show-ul

                          sigpic

                          Comment


                          • felicitari!!..sa-ti traiasca si sa te bucur de ea!!..
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • Originally posted by mumus View Post
                              Multumesc baieti, maine le duc acasa
                              ai nevoie de ajutor sau incapeti toti in plici? sunt disponibil si aproape .
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Skorpionking...c-am ai dreptate , Alin... pliciu e imens
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google