Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ................vazut prin lupa
    acu nu m-am putut abtine
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • mumus are intradevar ochelari,acuma nu stiu daca cu sau fara lupa,dar dupa afirmatie cred ca cu lupa

      sigpic

      Comment


      • nu e cu lupa...ca-s miop nu hipermetrop... ce sa zic, a incaput mama,soacra,sotia,fetita si bagaje..deci e incapator, e ok.
        Momentan e liniste in casa.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • lasa mumus sa radem noi de masina ta iar fata sa fie sanatoasa asta conteaza
          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

          Comment


          • Originally posted by mumus View Post
            Momentan e liniste in casa.
            asa e in prima luna, dupa aia
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • mumus sa-ti traiasca ...sa fie sanatoasa..sanatate si Evei... sa fie intr-un ceas bun... Felicitari...si La Multi Ani micutei...
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • mersi baieti ptr urari si felicitari, mersi Sebi. Pe fetita o cheama Melinda.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • care stie ceva de mikado de republicii?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • e deschis acum de curand... de la mcdonald's mai sus pe dreapta in gang ;))
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • da, la britania acolo..am intrat dar nu am gasit usa de aia intreb. am vazut ieri reclama de la intrarea in gang la forneti acolo...si inauntru liber...tre sa intri pe poarta aia de lemn din 'fund'?
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • asta nu mai stiu... tot reclama am vazut-o si eu acum 1-2 saptamani
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • o sa merg maine, ca si asa aveam nevoie de ceva.

                          vedeti ca sunt becuri economice de 11w (55w) la 3.99 si de 15w (75w) la 4.49 lei in practiker! lumina 6500k.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • baieti poate vine zapada si pe la noi sa ne bucuram si noi de gumele de iarna
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • Dupa cum au spus cei care se ocupa cu vremea nicio sansa in decembrie....poate la anu'....sincer eu vreau sa fie ca acum....fara zapada
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • am avut zapada anu' asta, chiar la inceputul lui octombrie. ce mai vreti? )
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google