Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un xp cu licenta si cu update-uri facute e foarte bun si stabil.Probleme incep cand bagi programe in el si le dezinstalezi si de cele mai multe ori crapa xp-ul cand e vorba de programe care au legatura si cu placa video....de cele mai multe ori scoate si fisiere care sunt vitale winddows-ului.Va spun din experienta.Spun ca sunt bune programele facute de microsoft pentru ca sunt integrate mai bine in xp decat cele 3-rd party.De exemplu media player....majoritatea fug de el dar eu il folosesc tot timpul si va spun si de ce...Este singurul care e capabil sa scoata 5.1 cu placa de sunet integrata...si la un laptop e vital daca ai si un sistem audio pe acasa.Numai bine.

    Comment


    • am o combina, dar nu o leg la laptop...doar la calculator ocazional. deocamdata eu nu folosesc calculatorul pentru lucrari sau mai stiu eu ce chestii, il folosesc doar in timpul liber. si nu instalez programe sau sa dezinstalez...il folosesc asa cum am, rareori mai scot un program, cand chiar am nevoie de el, sau daca il am pe laptop il folosesc de acolo. de media player zici bine ce zici, ca si eu l-am folosit si il folosesc pe ambele 'unitati'.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • da,fiecare cu ce s-a obisnuit mai bine,unul cu mozila,altul cu firefox,explorer.,etc.,cred ca toate merg bine

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by alindrgn View Post
          @bogidan: parerea mea este ca firefox este mai bun decat explorer, pentru ca in explorer abia mi se incarca paginile, in forefox merge bine. si in plus firefox blocheaza site-urile suspecte si pop-upurile fara sa ii setez eu asta. IE8 nu am instalat in calculator la mine pentru ca nu ma intereseaza. (am net de la rds dar sunt la casa unde abonamentul e de 3-4 ori mai scump decat la bloc, si viteza e mult sub cea de la bloc - 400-450 kbps download, si 150 kbps max la up).
          numesti asta argument pentru mozilla vs iexplorer ?
          nu te-ai gandit ca esti un caz particular ? :|
          Last edited by MrDrake; 22 October 2009, 23:07.

          Comment


          • mr drake ti-ai facut bordul?

            sigpic

            Comment


            • Da , la fel ca al tau....destul de obositor dupa cateva ore de condus noaptea -.-
              Last edited by MrDrake; 22 October 2009, 23:17. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • n-ar trebui,mie chiar imi place asa,e mai captivant

                sigpic

                Comment


                • E foarte frumos , chiar imi place si nuanta ... probabil va trebuii sa ma obisnuiesc.

                  Comment


                  • da,probabil

                    ai ceva poze?
                    Last edited by skorpionking; 22 October 2009, 23:26. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • Informativ numa' , nu e bordul meu...nu am apucat sa fac poze.
                      Attached Files

                      Comment


                      • si tu ai turometrul asa cu rosu?

                        sigpic

                        Comment


                        • Daca te referi la ac e rosu ; 6-7 au iesit spre mov ... in rest e la fel

                          Comment


                          • oare ala cum l-o fi facut rosu?

                            sigpic

                            Comment


                            • Chiar l-am intrebat pe gabi si a spus ca el nu stie nici-o modalitate pe fond albastru sa-ti iasa rosu ( cifre , linii ).Pe fond alb e alta discutie , dai cu un marker sau oja si ai rezolvat problema.
                              Trebuie sa existe ceva , daca nu asta e...raman mov

                              Comment


                              • mai pune un led in plus smd sa bata spre cifrele care le vrei cu rosu
                                eu am rosu rosu fara marker sau altceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google