Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se poate face dar cu complicatii mai mari si anume montajul de led alb in zona cifrelor rosii de la turometru si izolarea zonei respective fata de restul cadranului.Nu este simplu daca vrei sa faci treaba calitativa , daca vrei improvizatii pui un led cu 2 fire il prizi cumva pe acolo si ai rezolvat problema.Eu nu fac pentru ca inseamna sa faci modificari in bordul original si asta costa extra.
    sigpic
    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

    Comment


    • pui led alb si cifrele le faci cu marker rosu?sau pui direct un led rosu si izolezi zona

      sigpic

      Comment


      • daca te tine sa umbli in bord pune un smd rosu si izoleaza zona cu folie alimentare de aluminiu impachetata in 4 foi

        Comment


        • cam complicat pentru mine,dar mersi oricum

          sigpic

          Comment



          • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
            pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Gata,am trimis

              sebi,ziceai ca e rubrica "sa ne cunoastem mai bine",dar la mine nu apare
              Last edited by skorpionking; 25 October 2009, 22:17. Reason: Automerged Doublepost

              sigpic

              Comment


              • nici la mine...poate ne lamureste el
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • zicea ca apare ceva cu "sticky",dar eu nu vad nimic

                  sigpic

                  Comment


                  • acuma vorbesc cu el pe mess si zice ca este. poate om fi noi chiori si nu vedem...
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • si eu vorbesc cu el

                      cei care v-ati pus poze ptr.filmulet trebuia sa va scrieti si numele pe poza
                      Last edited by skorpionking; 25 October 2009, 23:10. Reason: Automerged Doublepost

                      sigpic

                      Comment


                      • deci...unde ne vom vedea duminica viitoare?
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • eu zic ca tot la magnolia,dar sa schimbam ora,sa ne vedem mai devreme

                          sigpic

                          Comment


                          • ne vom vedea tot la Real Duminica asa cum este stabilit.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • afara poate ca inauntru ne papa bau bau

                              sigpic

                              Comment


                              • eee.."ne papa" ;) tot in real sa ne intalnim...
                                *** ***
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google