Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la asa ceva m-am gandit eu. eventual fiecare sa aibe fly-ere cu masina lui (dintre cei care doresc sa imparta asa ceva).
    Attached Files
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Da,ar fi frumos si asa

      sigpic

      Comment


      • Sau nu , mie de ex nu-mi place sa lipesc multe tziganii pe masina

        Comment


        • nu te obliga nimeni sa le lipesti

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by B 83 RMJ View Post
            mumus, in cazul tau nu s-ar zice, ca ai dat jos stikerele nu cred ca sunt toti de acord sa 'poarte' pe spinare un stiker...
            stii foarte bine motivul ptr care nu am sa mai pun sticker pe masina.....
            dar asta nu inseamna ca nu ma pot da cu parerea.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • stiu de ce le-ai dat jos. dar am zis ca daca vrem sa facem ceva, sa facem toti. adica toti sa aibe cate un stiker fie el cat de mic cu link-ul clubului...nu doar unii. din moment ce vi cu ideea asta inteleg ca esti de acord (stiker cum are andrei sau cum are victor). acuma, iti dai seama ca nimeni nu e obligat, si nu toti ar accepta. ma gandesc ca daca vede cineva LOGAN Club pe masina cum au majoritatea pe luneta, omul daca vrea sa vada ce este, intra pe google, si tot ajunge pe forum.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • deci....ala cu www.loganclub.ro il pun cu placere.Nu am sa imi acopar logourile dacia.
                cat priveste emblema cu logan club Brasov...nu are rost sa pun inca. ( dar stiti cum e..cand te arzi o data...sufli si in iaurt)
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Las ca am eu link pt club pentru toti.E pe portbagaj cat e portbagajul de mare:-))

                  Comment


                  • Bine zis,bogdi

                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare colegi,cine doreste poate intra la INTALNIRI NATIONALE,la threadul deschis de sibianul cu SLALOM PARALEL LA SIBIU EXCLUSIV PT MEMBRII LOGAN CLUB si poate ne adunam ceva colegi sa facem un drum pana acolo pe 29.11.09 daca nu ca concurenti macar ca spectatori pt ca v-a fii tare sa ne vedem colegii concurand.Tinem legatura si vedem ce iese,VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu sunt mai mic asa si stiu ca mai am de invatat.Dar poate sa imi explice si mie cineva exact ce e slalom paralel si cum se desfasoara mai exact?Sunt dou masina "bara la bara" care se intrec pe un drum de pamant si cine e primul castiga?Presupun ca sunt si cateva viraje pe ici-colo.Daca e drumul ca in palma, ma refer daca nu sunt gropi sa solicite suspensia m-as baga si eu ca participant.Ma mai gandesc.

                        Comment


                        • Intra acolo si vezi detaliile organizatorilor,nu prea spun multe dar asteptam mai multe detalii si noi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ptr. mai multe detalii si sa fiti la curent cu ce se discuta pe aceasta tema intrati aici :

                            cat de des puteti si haideti sa ne adunam ,sa ne mobilizam si sa mergem.Puteti deschide aici o lista cu doritorii care vor sa mearga ca simplii spectatori sau participanti.
                            Din ceea ce stiu eu va fii o intalnire mai speciala cu cei care mergem,de aceea nu ezitati sa mergem.

                            01.sebi8ta+sotia-1 masina
                            02...............................
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • este inca prea devreme...vorbim inainte cu o saptamana de eveniment.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Originally posted by bogidan21 View Post
                                Eu sunt mai mic asa si stiu ca mai am de invatat.Dar poate sa imi explice si mie cineva exact ce e slalom paralel si cum se desfasoara mai exact?Sunt dou masina "bara la bara" care se intrec pe un drum de pamant si cine e primul castiga?Presupun ca sunt si cateva viraje pe ici-colo.Daca e drumul ca in palma, ma refer daca nu sunt gropi sa solicite suspensia m-as baga si eu ca participant.Ma mai gandesc.
                                Ideea este in felul urmator se da startul in paralele si se cronometreaza separat pentru fiecare masina.Timpul cel mai bun castiga.Pentru cei care vor sa participe la traseu va sfatuiesc sa aveti cauciucuri de macadam ( raliu ) cele de asfalt nu va ajuta cu nimic si daca mai si ploua....In cel mai rau caz ar fi bune cauciucurile de iarna.
                                sigpic
                                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google