Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gabibv-un adevar pur.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Traseul este pe macadam si nu este ca in palma.Este traseul unde anul acesta s-a desfasurat una din etapele din campionatul national de raliu.
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • ce fac baietii??
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • la munca
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • Salutare,sebii eu nu ma inscriu pe lista de acum pt ca mai e pana atunci si nu e ca la o intalnire cand gazdele trebuie sa stie numarul de participanti.Eu vreau sa merg dar vedem pana atunci,daca o sa pot merge o sa vorbim cu cateva zile inainte si totul e ok.
            Pe sibianul il intereseaza exact numarul de participanti la concurs nu cel de spectatori,oricum o sa fie ceva super pt ca ne amuzam de colegii care v-or concura si traseul o sa ai surprinda.Numai 20-22 de concurenti or sa participe asa ca daca de la noi e cineva doritor sa se inscrie cat mai repede!!!
            VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
            sigpic

            Comment


            • intrucat nu cred ca o sa ajung in seara asta, fac o propunere aici, si cineva care citeste azi si ajunge la intalnire il rog sa deschida acest subiect.

              m-am gandit asa: sa facem un filmulet LOGAN Club Brasov, in sensul sa mergem intr-o zi cat mai multi intr-o locatie anume si sa facem niste filmari (daca avem cu ce), iar cineva care se pricepe la prelucrare sa faca filmuletul undeva la maxim 5 minute, astfel incat sa avem si noi brasovul, ceva realizat cu totii, si sa ne promovam clubul chiar daca asta ar fi doar pe youtube. am un filmulet orientativ dar nu pot pune link-ul ca se poate considera reclama, deci doar pe mess daca e. daca pana acum nu am facut nimic organizat la nivel de club (sau nu prea semnificativ), cred ca asta poate fi un inceput.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • O idee buna...Putere de calcul pentru materialul video am aciulea...Un mustang sa zic asa in lumea laptop-urilor...Deci daca imi dati ceva timp la dispozitie ma ocup eu de editare...Am nevoie doar de imaginile video..ma gandeam ca si o poza cu fiecare in parte cu masina lui ar putea fi incluse inainte sa apara in clip....unde sa scriem username-ul lui si alte detalii ale masinii sau ce memorii ar vrea respectivul user.

                Comment


                • eu propun asa: deschiderea unui topic pe aceasta tema, intrucat nu mai apartine de discutiile generale, si sa fie toate ideil intr-un topic. fac acum acest topic pe sectiunea brasov si iti raspund acolo la ceea ce ai scris tu
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • daca stie cineva-am setat din greseala la avatar dacia logan romanian mobile si acuma nu imi mai apar pozele si restul

                    sigpic

                    Comment


                    • stanga jos de tot....alegi default style
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • skorpion...am facut si eu asta si mi-a zis cineva de pe forum sa dau deconectare si sa ma loghez din nou. si am facut asa si si-a revenit.

                        sebi, mi se pare mie sau ti-ai tras xenoane?
                        Last edited by B 83 RMJ; 3 November 2009, 21:01.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • am facut asa si nu merge

                          Da,mumus,dar tot nu vrea
                          Last edited by skorpionking; 3 November 2009, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

                          sigpic

                          Comment


                          • ce browser?
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Da pe tools internet options si delete cookies.Acolo se salveaza setarile pt browser daca esti in iexplorer...Ceva in genul asta sunt la toate browserele doar ca sunt denumite altfel....Singurul dezavantaj e ca va trebui sa bagi din nou parola si username-ul cand accesezi prima data site-ul...Deci daca ai uitat parola inainte de a face ce am spus mai sus asigurate ca stii datele de logare.
                              Ma insel eu sau userul E-83-RMJ e fostu alin.???

                              Comment


                              • Nu , nu te inseli...a revenit in forta
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google