Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai nu vezi ca nu ia cazut bine lu Teo parerea ta. Faci ce vrei ca nu te pot impiedica...oricum nu era anuntul lui la sectiunea vanzari ca sa nu ai voie sa comentezi...am zis si eu asa...
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by SKORPIONKING View Post
      ulei de asta nu-mi trebuie cat traiesc si eu nu ti-am cerut sa mi-l dai mie,ti-am zis ca la magazin e acelasi pret,crezi ca 10 lei e un discount foarte mare?
      daca vroiam sa stiu cat costa mergeam la magazin eu personal si ma uitam.daca nu-l vrei tu la ce te-ai bagat in discutie?eu stiu cu cat l-am luat si stiu cu cat vreau sa-l dau.masina ta cu ce ulei crezi ca a mers cand ai cumparat-o?cu unul mai prost de atat.si la 100 de lei cat vroiai sa-ti las discount???50 de lei?postati ca sa va aflati in treaba ............
      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

      Comment


      • toate loganurile vin cu elf din fabrica,eu am zis care e pretul din magazin si ca nu mi se pare diferenta intre pretul tau si cel din magazin,asta e tot
        si la urma urmei imi dau cu parerea ca de aceea e"discutii generale"ca sa discutam

        sigpic

        Comment


        • toate loganurile vin cu ulei dacia din fabrica.si este diferenta intre pretul meu si cel din magazin.dar daca calculai vedeai si tu ca este.si cred ca este mai mult de 37-38 litrul.am sa ma si uit asa ca chestie
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • salutare!ma poate ajuta careva cu o schita pentru piesa aia metalica de la cotiera de logan?
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • cauta pe forum thread-ul "COTIERA",s-ar putea sa gasesti acolo.dar nu prea iti trebe schita.e simplu.cotiera originala nu?
              Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

              Comment


              • ma intereseaza cotele piesei,deoarece am vazut ca e pentru ridigizarea tunelului,nicidecum sa tina cotiera cum crezuserm initial.
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • pai piesa vine exact pe sub consola aia.e aproape lipida de ea,pe dedesupt.2 suruburi de la cotiera se prind in piesa(gaurile din spate de la cotiera)si cele din fata se prind doar in plastic,in consola.
                  Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                  Comment


                  • acesta este noul meu nickname fata de vechiul"SKORPIONKING"

                    unii stiu din ce motive l-am schimbat
                    Last edited by skorpionking; 7 November 2009, 18:18. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • 01.sebi8ta+sotia-1 masina
                      02.ALO68+sotia-1 masina
                      03.kelu+sotia-1 masina
                      04.bobok0406+prietena-1masina
                      05.razvan_boss+prietena-1 masina
                      06.ZEU69+sotia-masina

                      Urmatorii????
                      Last edited by ZEU69; 7 November 2009, 18:51. Reason: Automerged Doublepost
                      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                      Comment


                      • 01.sebi8ta+sotia-1 masina
                        02.ALO68+sotia-1 masina
                        03.kelu+sotia-1 masina
                        04.bobok0406+prietena-1masina
                        05.razvan_boss+prietena-1 masina
                        06.ZEU69+sotia-masina
                        07.Mumus+ sotia + posibil cumnatu..da o sa vina cu mine,nu cu masina lui...cred.

                        Originally posted by BV-80-YSA View Post
                        acesta este noul meu nickname fata de vechiul"SKORPIONKING"

                        unii stiu din ce motive l-am schimbat
                        am vazut ca si-a mai pus unu pe forum poza din semnatura ta...de asta???
                        Last edited by mumus; 7 November 2009, 20:20. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • eu sunt ala

                          sigpic

                          Comment


                          • nu maaa!!! nu tu , e unu care are scorpionul in avatar nu in semnatura..nu tu esti.
                            tu de ce ti-ai schimbat numele pe forum?
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • din cauza paginii aleia cu "mobile",ce discutam miercuri la intalnire si cu mihai

                              sigpic

                              Comment


                              • ohohooo sinuma asa ai putut rezolva???
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google