Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din pacate nu pot sa ajung maine dimineata in brasov din motive personale. va doresc o sedinta foto reusita si daca o sa imi dati voie o sa apar in film cu alte poze facute prin alte parti
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • stai linistit mumus ca nici eu nu am masina prea curata........insa inca mai am speranta sa nu fie cea mai murdara.....)

      Comment


      • au mai ramas nici 2-a ore pana la marea pozareala
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • pozele de azi vor fi incarcate pe forum??daca nu vor fi astep poze pe ID dj.mester
          *** ***
          *****
          sigpic
          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

          Comment


          • pozele si filmulete trebuie sa ajunga la bogidan21 pentru a fi editate si unite intr-un filmulet!
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • parca avea omu(cel care a pozat) studio de filmari

              sigpic

              Comment


              • stiam asta...ma interesau pozele sa le am si eu un pc....
                *****
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                Comment


                • da ar fi misto sa avem si noi pozele de azi.....

                  Comment


                  • pozele si filmarile o sa fie trimise toate la waderus,tot el o sa fac si filmuletul respectiv.luati legatura cu el care doriti pozele.Din cate stiu o sa fie postate pe transfer.ro de unde o sa le ia waderus si daca vreti si voi.
                    multumesc celor care au fost astazi la intalnire si pacat ca unii dintre noi nu stiu sa stea pana la capat cand avem avem o actiune sau o intalnire ....mare pacat,dar na ...oameni si oameni....


                    Cei care nu aveti stegulete va rog sa va treceti aici pe o lista ca sa stim la cine tebuie sa mai dam stegulete.cei care au fost prezenti pana la sfarsitul intalnirii astazi au primit.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • v-am pus pozele...am sa le pun si pe cele facute de cumnatul meu.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • mersi pentru poze mumus..astept si pozele de la "cumnatu'"
                        *** ***
                        *****
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                        Comment


                        • Ai mare dreptate sebi.a avut mai multa rabdare fetita acea mica decat noi cei mari!!!!
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • Totusi trebuie sa intelegeti ca unii dintre noi si-au rupt din timpul lor 1-2 ore ptr acest eveniment...daca unii intarzie mult...ce vina au ceilalti care au venit la timp ! Fiti realisti !
                            Unii nau toata ziua la dispozitie...in loc ca unii sa se bucure ca initial am fost multi....comenteaza ca de ce nu au stat pana la final...nu mi se pare corect.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Atunci de ce ati fost de-acord cu data de 22????puteam foarte bine sa alegem si 21.11.2009 ca sa nu mai fie o scuza ziua de duminica!!1

                              Propun ziua de sambata pentru intalniri ca sa nu mai fie discutii !!!
                              Last edited by ALO68; 23 November 2009, 10:28. Reason: Automerged Doublepost
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • Originally posted by razvan_boss View Post
                                mersi pentru poze mumus..astept si pozele de la "cumnatu'"
                                *** ***
                                @razvan_boss: Da-mi te rog o adresa de mail sa iti dau si pozele mele. Eu o sa le pun pe transfer.ro si o sa primesti linkul de download.


                                In alta ordine de idei: spuneti-mi si mie cum sa uploadez pozele pe forum?
                                E prima data cand fac asta

                                Bafta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google